FS Metta audzēknis Kristupas Keršys debitējis Lietuvas U-21 izlasē

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.03.22.

Debiju Lietuvas U-21 izlases sastāvā piedzīvojis FS Metta audzēknis Kristupas Keršys. (Foto: Quality Sport Images)

Piektdien, 25. martā, Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēlē Lietuvas U-21 izlase spēkojās pret Spānijas U-21 izlasi.

Šajā spēlē debiju Lietuvas valstsvienībā piedzīvoja FS Metta audzēknis Kristupas Keršys (attēlā #4), kurš devās izlases pamatsastāvā un aizvadīja 62. minūtes.

Jaunais futbolists mūsu akadēmijai pievienojās desmit gadu vecumā, pārnākot no FK Dinamo Rīga kluba, četrarpus gadus pārstāvot 2003. gadā dzimušo komandu.

2019. gada oktobrī vidū futbolists noslēdza līgumu ar Vācijas klubu Werder Bremen, un šobrīd pārstāv akadēmijas U-19 komandu:

  • U-17 Bundeslīga: 12 spēles, 6 vārti un 1 rezultatīva piespēle;
  • U-19 Bundeslīga: 9 spēles, 2 vārti un 1 rezultatīva piespēle.

FS Metta sastāvā Kristupas divreiz kļuvis par Latvijas čempionu U-13 un U-15 vecuma grupās, bet U-14 vecuma grupā izcīnīja sudraba godalgas.

Sekmīgi ar komandu startējis arī dažādos starptautiskos turnīros, tai skaitā izcīnot otro vietu Elites turnīros  “Ateitis Cup” un “Kazachenok Cup”, turnīru gaitā sacenšoties ar Juventus FC, Liverpool FC, PSG un Zenit komandām.

Jau kopš U-15 vecuma grupas Kristupas pārstāv dažādas Lietuvas jaunatnes izlases. Keršys devās laukumā visās trīs U-17 EČ spēlēs pret Zviedriju, Dāniju un Fēru salām, bet U-19 izlases ciklā izgāja pamatsastāvā pret Itāliju un Slovēniju.

Novēlam jaunajam futbolistam izdošanos un sekmīgu turpmāko ceļu!