FS Metta audzēknis Kristaps Grabovskis pievienojas RB Leipzig akadēmijai

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.09.21.

FS Metta audzēknis Kristaps Grabovskis turpmāk pārstāvēs Vācijas kluba RB Leipzig akadēmiju.

Pēc abu klubu vienošanās mūsu akadēmijas audzēknis Kristaps Grabovskis pievienojies Vācijas klubam RB Leipzig, turpmāk pārstāvot kluba U-17 vecuma komandu.

2005. gadā dzimušais pussargs mūsu akadēmijai pievienojās septiņu gadu vecumā, šogad pārstāvot FS Metta U-16 un U-18 komandas.

RasenBallsport Leipzig ir viens no spēcīgākajiem Vācijas klubiem – 2020./2021. gada sezonā RB Leizpig bija Bundeslīgas vicečempione un kausa izcīņas fināliste.

Tikmēr kluba akadēmijas U-17 un U-19 vecuma komandas piedalās jauniešu Bundeslīgas čempionātā.

Aizvadītajā sezonā ar sava vecuma FS Metta komandu Kristaps izcīnīja bronzas godalgas U-15 vecuma grupā, bet iepriekš sekmīgi startējis ne tikai vietējos, bet arī dažādos starptautiskos turnīros.

Kristaps Grabovskis aizvadītajā sezonā cīņā pret BFC Daugavpils.

Tajā skaitā zīmīga ir arī dalība prestižajos Spānijas un Itālijas turnīros MIC un Sardinia Talent Trophy.

Kristaps Grabovskis dodas izpildīt 11 metru soda sitienu MIC turnīrā U-12 vecuma grupā. FS Metta 1/4 finālā apstājas pēcspēles soda sitienu sērijā pret Southampton FC.

Jau kopš U-15 vecuma grupas Kristaps pārstāv dažādas Latvijas jaunatnes izlases, šogad saņemot arī uzaicinājumu uz Latvijas U-17 izlases treniņnometnēm.

Kristaps Grabovskis (pa kreisi) Milan Junior Camp nometnē 2015. gadā.

Pārstāvot zaļi-baltās krāsas “Riga City Cup” 2014. gadā.

Šis ir solis, kuru vēlējos spert jau ilgāku laiku - tiekties pēc jauniem mērķiem un sasniegt jaunus augstumus! RB Leipzig atrados uz trīs dienu pārbaudi, pēc kuras klubs bija apmierināts ar redzēto un vēlējās redzēt savās rindās. Sajūtas ir lieliskas, trenējos gan ar U-17, gan U-19 komandām - visi ir ļoti draudzīgi un ir redzams augsts līmenis. Arī RB Leipzig pirmā komanda trenējas turpat, kas dod papildus motivāciju nokļūt tajā līmenī! Vēlos pateikties visiem komandas biedriem, ikvienam trenerim un FS Metta akadēmijai, ka bijuši blakus un atbalstīja šos gadus, kā arī ieguldīja lielu darbu manā attīstībā!Kristaps GrabovskisFS Metta audzēknis

Novēlam jaunajam futbolistam izdošanos un sekmīgu turpmāko ceļu!