Uz Latvijas U-19 un U-21 izlasi izsaukti 10 mettieši

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.08.18.

Septembra sākumā treniņnometni un spēles aizvadīs Latvijas U-19 un U-21 izlases.

Laika posmā no 3. līdz 6.septembrim Latvijas U-21 izlase aizvadīs treniņnometni Jelgavā, un 7. septembrī izbraukumā aizvadīs 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēli pret Ukrainas vienaudžiem, bet četras dienas vēlāk, 11. septembrī, Latvijas izlase Zemgales Olimpiskajā centrā spēkosies ar spēcīgo Anglijas U-21 izlasi.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī seši FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāji: aizsargi Krists Kristers Gulbis un Dāvis Sandis Strods, pussargi Eduards Emsis, Rendijs Šibass un Vladislavs Fjodorovs, kā arī uzbrucējs Ņikita Ivanovs.

Atgādinām, ka Latvijas U-21 izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas ir ielozēta 4.apakšgrupa kopā ar Anglijas, Nīderlandes, Ukrainas, Skotijas un Andoras valstsvienībām, šobrīd ar 3 neizšķirtiem 6 spēlēs ieņemot piekto vietu grupā.

Tikmēr no 3. līdz 5. septembrim Latvijas U-19 izlase aizvadīs treniņnometni, gatavojoties Federācijas Kausa izcīņas turnīram. Turnīra spēles U-19 futbolistiem notiks laika posmā no 6. līdz 10. septembrim Jelgavā un Rīgā.

Šajā vecuma grupā Latvijas izlase tiksies ar Maķedonijas, Fēru salu un Ukrainas vienaudžiem. Vairāk info par turnīru ŠEIT.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī četri FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāji: aizsargs Emīls Birka un pussargi Rihards Ozoliņš, Iļja Korotkovs un Matīss Zēģele.

Novēlam puišiem veiksmi treniņnometnē un turnīra spēlēs, pārstāvot Latvijas krāsas!