Uz Latvijas U-19 izlases treniņnometni uzaicināti 5 mettieši

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.09.23.

Vienkopus Rīgā tiksies Latvijas U-19 izlase (Foto: LFF).

Nākamnedēļ treniņnometni uzsāks Latvijas U-19 izlase (2005. gadā dzimušie futbolisti un jaunāki), kuri aizvadīs treniņnometni Rīgā.

8. un 11. septembrī treniņnometnes ietvaros izlasei paredzētas pārbaudes spēles pret Austrijas vienaudžiem, kuras norisināsies Jāņa Skredeļa stadionā.

Uz izlasi uzaicināti arī četri mūsu kluba futbolisti, kuri šobrīd pārstāv FS Metta U-18 komandu, kā arī spēlē Skanstes SK komandā 1. līgā:

  • Ivans Smirnovs
  • Alans Kangars
  • Linards Liepiņš
  • Markuss Ivulāns
  • Robins Stērninieks

U-19 izlases rindās ir arī FS Metta audzēkņi Kristaps Grabovskis, Roberts Laurovs un Kristiāns Mežsargs – Kristaps pārstāv Austrijas kluba Rapid dublieru komandu; Roberts spēlē Francijas klubā FC Annecy-le-Vieux; tikmēr Kristiāns ikdienā pārstāv itāļu Frosinone U-19 komandu.

Jāatzīmē, ka izlases treneru korpusā ir arī ilggadējais FS Metta speciālists Viktors Mazurs, kurš šobrīd strādā Kipras kluba Aris sistēmā.

Latvijas U-19 izlasei galvenais starts plānots rudenī, kad tiks aizvadīts U-19 Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla turnīrs. Mājās Latvijas izlase uzņems Ungāriju, Norvēģiju un Gibraltāru.

Novēlam mūsu futbolistiem veiksmīgu posmu izlasē!