Trīs spēles vienā nedēļā - FK Metta nedēļu iesāks viesos pret FK Liepāja

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.09.20.

Pirmdien kārtējo Virslīgas čempionāta spēli aizvadīs FK Metta komanda.

FK Liepāja
3 - 0
FK Metta

Pirmdien, 28. septembrī, FK Metta turpinās Optibet Virslīgas čempionāta sezonu, Liepājas stadionā “Daugava” viesojoties pie vietējās FK Liepāja komandas.

Liepājnieki šobrīd ar 26 izcīnītajiem punktiem ierindojas 6. vietā, bet mettieši ar 16 punktiem atrodas 8. pozīcijā.

Savstarpējo spēļu vēsture:

 • Abas komandas šosezon savā starpā tikās divas reizes – 3. kārtā ar 3:0 pārāki bija FK Liepāja futbolisti, bet otrā apļa otrajā spēlē ar 2:1 uzvaru svinēja mettieši.
 • Pirmdien FK Metta aizvadīs savu 34. spēli pret FK Liepāja (ieskaitot spēles pret FK Liepājas Metalurgs). Visas savstarpējās tikšanās bijušas tieši Latvijas Virslīgas ietvaros.
 • Pirmoreiz abas komandas tikās 2012. gada 6. maijā. Mūsu Meistarkomanda parūpējās par patīkamu pārsteigumu, pārspējot vienu no titula kandidātēm FK Liepājas Metalurgs ar rezultātu 4:1 (pirmā uzvara Virslīgā).
 • Kopā FK Metta pret liepājniekiem deviņu sezonu laikā ir iekrājusi astoņas uzvaras.

Interesanti fakti par aizvadīto kārtu un līdzšinējo sezonu:

 • Pret Spartaks Jūrmala savus sezonas ceturtos vārtus guva Raimonds Krollis. 18 gadus vecais uzbrucējs nu jau ir iesitis ceturtajā spēlē pēc kārtas, kurā izgājis laukumā.
 • Šosezon Virslīgā Krollis ir labākais latviešu vārtu guvējs un dalīti ceturtais labākais bombardieru saraksta kopvērtējumā.
 • Rihards Ozoliņš aizvadīja pilnu spēli pret Spartaks Jūrmala. FS Metta akadēmijas audzēknis ir vienīgais spēlētājs, kurš ir izgājis laukumā visās Meistarkomandas spēlēs šosezon.
 • Pret Spartaks Jūrmala pēc sešām izlaistām spēlēm laukumā atgriezās Kgotso Masangane. Sev dotajās 30 minūtēs uzbrucējs izdarīja divus sitienus pa vārtiem.
 • Neskatoties uz prombūtni, Masangane ir saglabājis savu vietu starp Virslīgas top 10 spēlētājiem, kuri nopelnījuši visvairāk pārkāpumus.
 • Pēc atgriešanās no īres pirmoreiz laukumā izgāja aizsargs Lukman Zakari. Nigērietis bija ārkārtīgi efektīvs un ar 15 uzvarētām divcīņām aizsardzībā bija labākais Virslīgas 19. kārtā.
 • Kopā Lukman Zakari, Rendijs Šibass un Franklin uzvarēja 39 no 49 divcīņām un veiksmīgi izdarīja 17 no 18 izklupieniem. Tādējādi FK Metta bija Virslīgas 19. kārtas labākā komanda divcīņās un precīzajos izklupienos.
 • Tikmēr Virslīgas 19. kārtas starp Top 10 labākajiem pārtvertajās bumbās ierindojās trīs mettieši – Normunds Uldriķis, Krists Gulbis un Roberts Ķipsts. Šajā rādītājā FK Metta kopumā ierindojās otrajā vietā aizvadītajā kārtā.

Aizvadītajā kārtā FK Metta cīnījās neizšķirti 1:1 pret Spartaks Jūrmala, bet FK Liepāja ar 4:0 pieveica BFC Daugavpils.

Jāatzīmē, ka spēlē pret FK Liepāja sakrāto brīdinājumu dēļ diemžēl piedalīties nevarēs Franklin Joseph un Rendijs Šibass.

Zaļi-baltie nedēļas ietvaros aizvadīs trīs spēles – pirmdien pret FK Liepāja, ceturtdien Latvijas kausā pret Riga FC, bet svētdien uzņems FK Jelgava.

Šobrīd no 7. līdz 9. vietai komandas ir sarindojušās ļoti blīvi – svarīga spēle par trim punktiem un cīņu turnīra tabulā!

Novēlam veiksmi mūsu Meistarkomandai izbraukuma spēlē!

FK Liepāja – FK Metta

Stadions “Daugava”, Liepāja

Pirmdien, 28. septembrī, plkst. 18.00