Tomass Zants: "Ar debiju nekas neapstājas!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.04.22.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Tomass Zants.

FK Metta viens no galvenajiem akcentiem ir savu akadēmijas audzēkņu iekļaušana Meistarkomandas sastāvā.

Par 25. mūsu akadēmijas audzēkni, kurš debitējis FK Metta rindās, aizvadītajā spēlē pret Riga FC kļuvis pussargs Tomass Zants.

Tomass laukumā devās spēles 77. minūtē, nomainot citu akadēmijas audzēkni Noa Merožu.

Zants ir FS Metta audzēknis kopš pirmās dienas futbolā, izejot visus akadēmijas posmus.

Tomass Zants – Latvijas Jaunatnes čempionāta finālturnīrā U-9 vecuma grupā. 2012. gads

Tāpat pagājušajā gadā pussargs palīdzēja sadarbības klubam Skanstes SK nonākt Optibet Nākotnes līgā un bija komandas kapteinis.

Zants – Skanstes SK kapteinis. 2021. gads

Ar FS Metta 2003. gadu futbolistu paaudzi futbolists ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros.

Tomass Zants “Gothia Cup” turnīrā, kurā FS Metta izcīnīja sudraba godalgas. 2019. gads.

Interesanti, ka spēlē pret Riga FC laukumā pabija septiņi 2003. gadā dzimušie futbolisti, kas izgājuši cauri FS Metta akadēmijai, bet Mikus Vasiļevskis palika rezervē.

FS Metta U-15 komanda iegūst ceļazīmi uz Gothia Cup. 2019. gads.

Novēlam Tomasam veiksmīgu turpmāko sezonu!

Prieks par iespēju debitēt Meistarkomandā - jau no mazotnes zināju, ka vēlos šeit nonākt. Tas man nozīmē ļoti daudz, jo visu mūžu esmu pavadījis kopā ar zaļi-baltajiem. Ar debiju nekas neapstājas, tā noteikti ir devusi pārliecību un būs kā papildus motivācija treniņu procesā. Mērķi sezonai ir iegūt lielāku spēles laiku un izcīnīt vietu sastāvā, kā arī gūt savus pirmos vārtus Virslīgā. Vēlos pateikties ģimenei, kas vienmēr ir atbalstījusi. Paldies arī akadēmijas treneriem, kas mani ir veidojuši ne tikai kā futbolistu, bet arī personību. Protams, pateicos arī trenerim Andrejam Gluščukam un visam treneru korpusam par uzticēšanos!Tomass ZantsFK Metta pussargs