Sezonas noslēdzošā nedēļa - pirmspēdējā kārtā viesosimies pie FK Ventspils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

JFK Ventspils
1 - 0
FK Metta

Ceturtdien, 26. novembrī, Optibet Virslīgas 26. kārtas spēli Ventspilī aizvadīs mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie vietējā FK Ventspils.

Neskatoties uz ārkārtas situāciju un COVID saslimšanas gadījumiem Virslīgas klubos, LFF valde ir lēmusi par sezonas turpinājumu.

Noslēdzošās kārtas paredzētas aizvadīt 26. un 29. novembrī, un komandām neatkarīgi no situācijas jāspēj uz spēli nodrošināt vismaz 13 pilngadīgi spēlētāji.

Atgriežoties pie gaidāmās spēli, abas komandas šosezon ir tikušās divas reizes – Ventspilī mettiešiem vairākumā neizdevās izraut uzvaru (0:0), bet 30. augustā ventspilniekiem tas izdevās pēdējā minūtē (1:2).

Šobrīd turnīra tabulā mettieši ar 16 punktiem ieņem 9. vietu, bet kurzemnieki šobrīd atrodas ceturtajā vietā ar 38 punktiem.

Abām komandām no turnīra tabulas un sportiskā aspekta spēlei ir sava likme – FK Ventspils vēl teorētiski cīnās par Eirokausiem un bronzu, bet FK Metta vēlas aizbēgt no FK Tukums 2000/TSS.

3. aplis bijis sarežģīts un dažādiem pavērsieniem bagāts, un ir pienākusi sezonas kulminācija. Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežamies laukumā, un cīnīsimies par uzvaru izbraukuma spēlē!

Vēlam veiksmi mūsu Meistarkomandai šajā cīņā!

FK Ventspils – FK Metta

Ventspils Olimpiskā centra stadions

Ceturtdien, 26. novembrī, plkst. 13.00