Sezonas finišs ir klāt - FK Metta svarīgā cīņā uzņems Valmiera FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.11.20.

Pēdējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 2
Valmiera FC

Svētdien, 29. novembrī, Optibet Virslīgas noslēdzošo spēli aizvadīs FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Kā jau ziņojām iepriekš, neskatoties uz ārkārtas situāciju un COVID saslimšanas gadījumiem Virslīgas klubos, LFF valde ir lēmusi par sezonas turpinājumu.

Ar čempionāta 27. kārtas izspēli noslēgsies Virslīgas sezona, un ir pienākusi čempionāta finiša taisne.

Pirms noslēdzošās kārtas čempionātā jau ir noskaidrots čempions, Top 3 un Eirokausu ceļazīmes, taču atklāts jautājums atlicis 9. un 10. vietas sadalījums – izvairīšanās no izkrišanas.

FK Metta nav izdevies 3. spēļu aplis, un ar izcīnītajiem 16 punktiem mettieši atrodas devītajā vietā, kamēr FK Tukums 2000/TSS atpaliek par 2 punktiem.

Ja zaļi-baltie pēdējā kārtā uzņems bronzas godalgas izcīnījušos valmieriešus, tad tukumnieki savā laukumā spēkosies ar vicečempioniem FK RFS.

Šosezon FK Metta un Valmiera FC aizvadījušas divas savstarpējās spēles – Daugavas stadionā aizraujošā cīņā komandas izspēlēja kaujiniecisku neizšķirtu 2:2, bet Valmierā ar 1:0 pārāki bija pretinieki.

2020. gada sezona bijusi sarežģīta un dažādiem izaicinājumiem pilna, un ir pienākusi čempionāta finiša taisne. Svarīgā cīņā Hanzas vidusskolas laukumā cīnīsimies par uzvaru, lai noslēgtu sezonu uz pozitīvas nots!

Vēlam veiksmi mūsu Meistarkomandai noslēdzošajā spēlē!

FK Metta – Valmiera FC

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

Svētdien, 29. novembrī, plkst. 12.30