Raimonds Krollis atzīts par Optibet Virslīgas 3. apļa labāko jauno futbolistu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.12.20.

Virslīgas klubu treneru un žurnālistu balsojumā par labāko 3. apļa jauno spēlētāju atzīts Raimonds Krollis.

Par šīs sezonas Optibet Virslīgas čempionāta trešo apļa labāko jauno spēlētāju atzīts FK Metta uzbrucējs Raimonds Krollis. 19 gadus vecais futbolists trešajā spēļu aplī guva trīs vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Kandidātus balsojumam izvirza LFF Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Apbalvojumam tiek izvirzīti Latvijas U-21 vecuma futbolisti, un šoreiz uz labākā jaunā spēlētāja balvu tika izvirzīti pieci futbolisti.

Raimonds šādu atzinību ir izpelnījies otro reizi šosezon, bet trešo reizi kopumā. 2019. gada sezonā mūsu Meistarkomandas futbolists bija 3. apļa labākais jaunais spēlētājs, bet šogad bija spilgtākais 1. spēļu aplī.

Atgādinām, ka šosezon Raimonds guva 11 vārtus un atdeva 4 rezultatīvas piespēles, kļūstot par rezultatīvāko Latvijas spēlētāju Virslīgā.  Tāpat Krollis debitēja Latvijas nacionālajā izlasē, četrās spēlēs izceļoties ar vienu vārtu guvumu.

Šosezon apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no Latvijas vadošā sporta preču veikala Sportland, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.

Sveicam Raimondu ar atzinību un vēlam sekmīgu turpinājumu!