Pirms izlašu pārtraukuma Daugavas stadionā uzņemsim FK Ventspils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.08.20.

Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 2
JFK Ventspils

Otro reizi šonedēļ spēlēsim mājās – svētdien Daugavas stadionā uzņemsim FK Ventspils .

Svētdien, 30. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 17. kārtas spēli aizvadīs FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Šī būs abu komandu 33. savstarpējā spēle, bet šosezon Ventspils Olimpiskā centra stadionā mettiešiem bija lieliskas iespējas izraut uzvaru, taču spēle noslēdzās neizšķirti 0:0.

Turnīra tabulā zaļi-baltie ieņem 7. vietu ar 15 izcīnītajiem punktiem, bet FK Ventspils ir ceturtajā vietā ar 23 punktiem.

Aizvadītā spēle faktos un skaitļos:

  • Pret Riga FC debiju piedzīvoja divi futbolisti – jaunpienācējs no Norvēğijas Alban Kadriu un FS Metta akadēmijas audzēknis Jānis Beks.
  • Jānis Beks ir jau 14. akadēmijas absolvents, kurš šosezon iznācis laukumā Meistarkomandas rindās.
  • Otrajā puslaikā vienlaicīgi atradās astoņi spēlētāji, kas absolvējuši Mettas akadēmiju, kas ir šīs sezonas Virslīgas rekords.
  • Aizsardzībā varējām redzēt neatlaidīgu futbolu no Normunda Uldriķa, Roberta Ķīpsta un Franklin. Viņi kopā uzvarēja 22 no 23 divcīņām savā laukuma pusē, kā arī kopā pārtvēra bumbu 26 reizes.
  • Šajā rādītājā individuāli gan jāizceļ Gabriels Kirkils, kurš viens pats pārtvēra 13 piespēles un bija dalīti labākais Virslīgas 15. kārtā.

Interesanti sezonas fakti:

  • Pēdējās divās kārtās vienu spēli izlaida gan Franklin, gan Saulītis, kas nozīmē, ka FK Metta rindās vairs nav neviena futbolista, kas nospēlējis no zvana līdz zvanam.
  • Jāatzīmē gan, ka visās 16 spēlēs laukumā ir devušies gan Emīls Birka, gan Rihards Ozoliņš.
  • Franklin ar 90% piespēļu precizitāti ir otrs labākais spēlētājs Virslīgā no spēlētājiem ar vismaz 600 izdarītām piespēlēm.
  • Brazīliešu aizsargs ir arī Virslīgas otrs labākais uzvarētājās divcīņās aizsardzībā, kā arī trešais labākais veiksmīgi pārtvertās bumbās.
  • Emīls Birka ir izdarījis trešo lielāko piespēļu daudzumu Virslīgā. Tikmēr Uldriķis un Kirkils ir divi no desmit spēlētājiem, kuri šosezon vidēji pārtver astoņas piespēles spēlē.

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī Ciemakukuļa konditorijas bufete un Alus Labietis, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Biļetes uz spēli iespējams iegādāties arī tiešsaistē ŠEIT

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Pēdējos gados komandas bieži savā starpā sadala punktus, tāpēc svētdien sagaidāma saspringta cīņa līdz pēdējām spēles sekundēm!

Dodamies cīņā par trīs punktiem un pietuvošanos ventspilniekiem turnīra tabulā!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī sportacentrs.com portālā un Optibet Virslīga mājaslapā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!

FK Metta – FK Ventspils

Svētdiena, 30. augusts, plkst. 15.00

Daugavas stadions, Rīga