Pirmajā pimssezonas pārbaudes spēlē viesosimies pie Lietuvas čempiones

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.01.20.

Pirmo pārbaudes spēli šosezon aizvadīs FK Metta futbolisti.

FK Sūduva
2 - 3
FK Metta

Ceturtdien, 23. janvārī, mūsu Meistarkomanda dosies uz Lietuvu, kur Marijampolē sagaidāma pārbaudes spēle ar Lietuvas čempionvienību FK Sūduva.

Mettieši ar trīskārtējo Lietuvas čempioni tikās arī aizvadītās sezonas pirmajā pārbaudes spēlē, kad viesos ar 3:1 pārāki bija pretinieki.

Aizvadītajā sezonā FK Sūduva par Lietuvas čempioni tika kronēta jau trešo reizi pēc kārtas, kā arī pēc 10 gadu pārtraukuma izdevās izcīnīt arī Lietuvas kausu.

Gaidāmie pretinieki sekmīgi startējuši arī Eirokausos – visās pēdējās trīs sezonās izdevies sasniegt 4.  kvalifikācijas kārtu Eiropas līgas sacensībās, pa ceļam izslēdzot arī tādas komandas kā Maccabi Tel Aviv un Sion FC.

Starpsezonā notikušas vairākas izmaiņas mūsu komandas sastāvā, un jau iepriekš ziņojām, ka zaļi-balto rindās neredzēsim vairākus futbolistus.

Pēc sezonas pārtraukuma komandas rīcībā ir atgriezušies leģionāri Benson Fazili un Kgotso Masangane, kā arī šobrīd ar komandu ir trīs pārbaudāmie spēlētāji.

Treniņprocesā Meistarkomandas kodolu lielākoties veido akadēmijas audzēkņi, kuru vidū ir arī vairāki 2003. gadā dzimušie futbolisti.

Novēlam mūsu Meistarkomandai sekmīgu pirmo pārbaudes spēli pirmssezonas posmā!

FK Sūduva – FK Metta

ARVI Arena, Marijampole (Lietuva)

Ceturtdiena, 23. februāris, plkst. 17.00