Pirmajā pārspēlē bezvārtu neizšķirts

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.11.19.

Pirmo pārspēli par vietu nākamā gada Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
1 - 3
FK Metta

Trešdien, 13. novembrī, FK Metta komanda aizvadījusi pirmo pārspēli par vietu 2020. gada Virslīgā, savā laukumā uzņemot SK Super Nova.

Pirmo sitienu pa vārtiem izdarīja viesi, kad 6. minūtē pretinieku sitienu vārtu apakšējā stūrī atvairīja Dāvis Ošs. Kopumā gan bumbas kontrolē iniciatīvu uzreiz pārņēma mettieši.

Arī momenti, lai atklātu spēles rezultātu, bija pietiekami – Lagūnam izgājienā neizdevās sitiens, bet Kroļļa raidījumu tukšos vārtos no tuvas distances no līnijas izsita Super Nova aizsargs.

Līdz puslaika beigām mājinieku spiediens pieauga, lieliska iespēja pēc stūra sitiena bija Ševeļovam, tomēr cīņā ar vārtsargu sitiens lidoja pāri.

Otrā puslaika pašā sākumā labi ar galvu uzsita Krollis, tomēr bumba no augšas uzkrita vārtu tīklam. Bīstami momenti netrūka arī turpinājumā – brīžiem bumba lavierēja soda laukumā, citā epizodē Ķipsts trāpīja pa pārliktni.

Spēles beigās mettiešiem pilnībā piederēja bumbas kontrole, divreiz teicama iespēja pēc soda sitiena bija Dzhamalutdinovam, bet pirmajā vietā bija vārtsargs, otrajā epizodē Tamirlans sita pāri.

Izskaņā izteiktus momentus gan vairs izveidot neizdevās, pretuzbrukumā bīstamību radīja arī viesi, bet rezultāts tā arī palika neatklāts.

Sestdien sezonas noslēdzošajā un izšķirošajā spēlē viesosimies Olainē.

FK Metta – SK Super Nova

0:0

FK Metta:

Dāvis Ošs, Rendijs Šibass, Kirils Ševeļovs, Krists Kristers Gulbis, Kabelo Seriba, Rihards Ozoliņš, Benson Fazili, Tamirlan Dzhamalutdinov, Jēkabs Lagūns, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis

Uz maiņu:

Roberts Ķipsts, Matīss Zēģele, Ričards Žaldovskis

Brīdinājumi:

Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs

Nākamā spēle:

Sestdien, 16. novembrī, plkst. 14:00

Olaines pilsētas stadions

SK Super Nova – FK Metta