Pēc izlašu pārtraukuma čempionātu atsāksim ar cīņu viesos pret BFC Daugavpils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.03.21.

Trešo spēli 2021. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

Daugavpils FS
3 - 2
FK Metta

Sestdien, 3. aprīlī, FK Metta aizvadīs trešo spēli Optibet Virslīgas čempionāta sezonā, Daugavpils stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Savstarpējo spēļu vēsture:

  • Sestdien FK Metta aizvadīs 27. savstarpējo spēli pret BFC Daugavpils.
  • Komandas četras reizes tikās 1. līgas ietvaros 2010. un 2011. gadā. Trīs spēlēs toreiz pārāka bija FK Metta/LU.
  • Kopējā bilance gan ir minimāli par labu BFC Daugavpils – desmit uzvaras pret METTAs deviņām. Septiņas spēles beidzās neizšķirti.
  • 2018. gadā FK Metta izslēdza BFC Daugavpils Latvijas kausa izcīņā un pirmoreiz iekļuva kausa pusfinālā.
  • Arī 2011. gadā FK Metta tika galā ar BFC Daugavpils Latvijas kausā, uzvarot ar 3:1 astotdaļfinālā.

Pretinieku spēlētāji, kuriem pievērst uzmanību:

27. marta Latvijas U-21 spēlē pret RFS laukumā izgāja četri BFC Daugavpils spēlētāji – pirmo divu Virslīgas kārtu vārtu guvēji Raivis Ķiršs, Kaspars Kokins un Edgars Ivanovs, kā arī vārtsargs Frenks Orols. Tikmēr uz maiņu iznāca Kirils Iļjins. 

BFC Daugavpils rindās spēlē arī Daugavpils futbola leģendas Valērijs Afanasjevs, kuram ir vairāk nekā 400 spēles Virslīgā, kā arī Andrejs Kovaļovs, kuram papildus bagātīgai klubu karjerai ir arī 10 spēles Latvijas nacionālajā izlasē.

Mettieši izlašu pārtraukumā:

Septiņi mettieši tika izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi, bet astoņi futbolisti piedalījās U-21 izlases treniņnometnē.

Latvijas U-19 izlase izlašu pauzē spēkojās tieši pret BFC Daugavpils – abus vārtus gūstot komandas kapteinim Lūkasam Vapnem, valstsvienība izcīnīja uzvaru ar 2:1. Pamatsastāvā devās Novikovs, Treimanis, Vapne un Puzirevskis, bet uz maiņu nāca Rēķis, Bušmeisters un Hons.

Tikmēr minētajā Latvijas U-21 valstsvienības spēlē pret FK RFS pamatsastāvā devās Birka (kapteinis), Kirkils (izcēlās ar vārtu guvumu), Uldriķis, Fedorovičs, Ozoliņš un Zelenkovs, bet uz maiņu nāca Tālbergs un Lūsiņš.

Par līdzšinējo sezonu:

Pirmajās divās kārtās daugavpilieši ar 2:1 pārspēja Spartaks Jūrmala, kā arī cīnījās neizšķirti 2:2 pret Valmiera FC, šobrīd atrodoties 2. vietā.

FK Metta tikmēr sestdien lūkos izcīnīt pirmos punktus – 1. un 2. kārtā piedzīvoti zaudējumi viesos pret FK Liepāja un Spartaks Jūrmala.

Savstarpējās spēlēs allaž ir nepiekāpīgs futbols – sagaidām aizraujošu spēli un mūsu Meistarkomandas došanos pēc pirmās uzvaras!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli!

BFC Daugavpils – FK Metta

Stadions “Celtnieks”, Daugavpils

Sestdien, 3. aprīlī, plkst. 16.00