Pirmssezonas sagatavošanās posma izskaņā pārspējam Skanstes SK (spēle pret Marijampole City atcelta)

Ievietots 03.03.23.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 0

Piektdien, 3. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmspēdējo pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Skanstes SK.

Gatavojoties Virslīgas čempionāta sākumam un “Pavasara kausa” izcīņai abas komandas aizvadīja pārbaudes spēli āra laukumā.

Vēsajos laikapstākļos bumba daudz vairāk atradās laukuma vidusdaļā un izteikti daudz momentu nebija.

Vienīgos vārtus pirmā puslaika vidū guva Emīls Aizpurietis, kurš FK Metta izvirzīja vadībā pēc stūra sitiena (1:0)!

Otrā puslaika vidū sitienu no asāka leņķa izdarīja Kārlis Neimanis, taču vārtsargs to atvairīja. Arī Skanstes SK nekautrējās veidot savus pozicionālos uzbrukumus, taču arī līdz bīstamam sitienam īsti nenonāca.

Spēles izskaņā komandas gribēja gūt vārtus, tāpēc pēdējās minūtēs bija daudz ātrie uzbrukumi, bet rezultāts vairs nemainījās.

Minimāla uzvara pret Skanstes SK, bet rītdien uzņemsim Marijampole City.

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Ivans Smirnovs, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Tomass Zants, Emīls Aizpurietis, trīs pārbaudāmie spēlētāji

Kārlis Neimanis, pārbaudāmais spēlētājs

Skanstes SK:

Toms Tolmanis, Kristaps Strupišs, Hugo Jesse, Markuss Grimze, Linards Liepiņš, Edgars Mičulis, Raitis Rūdolfs Bomis, Sergejs Motiļs, Robins Stērninieks, Markuss Ivulāns, pārbaudāmais spēlētājs

Roberts Krūms, Rainers Pētersons, Klāvs Jēkabsons, Heino Laizāns, divi pārbaudāmie spēlētāji