Pārceltā 1. kārtas spēle: svarīgā cīņā uzņemsim FK Liepāja

Ievietots 24.07.23.

Pārcelto 1. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

1 - 1
FK Liepāja

Trešdien, 26. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīs pārcelto 1. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 3:1 pieveica SK Super Nova, bet FK Liepāja ar 2:3 piekāpās FS Jelgava.
  • Šobrīd 22 aizvadītajās spēlēs FK Metta futbolistiem ir 27 punkti.
  • Tikmēr FK Liepāja tikpat spēlēs ir izcīnījuši 31 punktu.
  • FK Metta tas dod 6. vietu, bet pretinieki šobrīd atrodas 4. pozīcijā.
  • Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Liepājā komandas cīnījās neizšķirti 1:1, kam sekoja vēl viena spēle Liepājā, kurā 3:2 uzvaru izcīnīja liepājnieki.
  • Abas komandas 16. jūlijā izspēlēja arī Latvijas kausa 1/8 fināla spēli, kur dramatiskā cīņā 11 metru sitienu sērijā panākumu guva FK Liepāja.

Šajā spēlē pēc vienas spēles diskvalifikācijas izciešanas komandas rīcībā atgriezīsies uzbrucējs Artjoms Puzirevskis.

Kā ierasts stadionā būs pieejama Ciemakukuļa konditoreja, kā arī puslaika pārtraukumā norisināsies tradicionālais Pica LuLu prognožu konkurss.

Biļetes varēs iegādāties uz vietas stadionā vai ŠEIT

Aizvadītās divas spēles pret FK Liepāja neizdevās sasniegt plānoto rezultātu, tāpēc svarīgā cīņā par vietu turnīra tabulā jābūt maksimāli motivētiem, lai izcīnītu uzvaru!