Paldies, Tiago!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.05.23.

FS Metta ziņo par aktualitātēm treneru korpusā (Foto: LFF).

Pēc abu pušu vienošanās darbu klubā vairs neturpinās FS Metta sieviešu komandas galvenais treneris Tiago Cesar.

Tiago mūsu klubam pievienojās 2023. gada janvārī, strādājot kā sieviešu komandas galvenais treneris un trenera asistents U-16 vecuma grupā.

Iepriekš portugāļu speciālists strādājis tādos Portugāles klubos kā Academica de Coimbra, G.D. Estoril Praia, kā arī somu Ekenäs IF.

Speciālista vadībā mūsu futbolistes izcīnīja 3. vietu “Ziemas kauss” turnīrā, kā arī piedzīvoja debiju Baltijas sieviešu futbola līgā, kur četrās spēlēs mettietes izcīnīja neizšķirtu pret SFK Rīga.

Šobrīd Sieviešu futbola līga turnīra tabulā zaļi-baltās ar 9 punktiem ieņem 4. vietu, bet Sieviešu futbola 1. līgā ir līderpozīcijās ar 10 punktiem.

Par jauno FS Metta sieviešu komandas galveno treneri ziņosim tuvākajā laikā.

Paldies par pozitīvajām emocijām, atvērtību un ieguldīto enerģiju! Paldies par kopā pavadīto laiku, un vēlam veiksmi turpmākajā trenera karjerā!

Tas bija liels prieks būt FS Metta sieviešu komandas trenerim! Tomēr dzīve sastāv no lēmumiem, kuri jāpieņem, un izmaiņām dzīvē, kas liek pārkārtoties. Ceru, ka FS Metta sieviešu komanda ieguva no pavadītā laika kopā - mēs spēlējām labu futbolu, žēl, ka reizēm tas nenesa rezultātu. Tiešām ticu, ka pavadītais laiks kopā padarīs komandu stiprāku, un novēlu sasniegt katras izvirzītos mērķus! Paldies kolēģiem par atbalstu un izpalīdzību, kad tas vien bija iespējams! Paldies komandai par suvenīriem un foto rāmīti, ko turēšu sirdī! Paldies klubam par doto iespēju! Vēlu visiem labāko un panākumus futbolā un dzīvē! Paldies, METTA!Tiago Cesar