Paldies, Ņikita!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.01.23.

FS Metta ziņo par aktualitātēm treneru personālā.

FS Metta sieviešu komandas galvenais treneris Ņikita Kovaļčuks saņēmis jaunu izaicinājumu trenera karjerā ārpus Latvijas robežām, pievienojoties Kipras kluba Aris Limassol FC treneru personālam.

Ņikita Kovaļčuks mūsu kluba sistēmai pievienojās 2021. gada ievadā, strādājot kā trenera asistents vecuma posmā no U-14 līdz U-16, sezonas gaitā pārņemot arī U-16 komandas galvenā trenera vietas izpildītāja lomu.

Šajā laikā speciālists paspēja absolvēt C-LFF programmu un iegūt pašmāju trenera licenci, kā arī turpina mācības B-UEFA kursā.

Speciālists ļāva FS Metta sieviešu komandai izcīnīt vēsturisku triumfu Latvijas kausa izcīņā:

  • 2021. gads – 3. vieta Latvijas jaunatnes čempionāta U-16 vecuma grupā;
  • 2022. gads – 2. vieta Sieviešu futbola līgas čempionātā; uzvara Latvijas kausa izcīņā sievietēm; kā asistentam uzvara Latvijas jaunatnes čempionātā U-15 vecuma grupā, 2. vieta Baltijas līgā.

Par jauno FS Metta sieviešu komandas galveno treneri un citām izmaiņām personālā ziņosim tuvākajā laikā.

Vēlam Ņikitam izdošanos, pieņemot jaunos izaicinājumus Eiropas futbolā un ceram, ka pavadītais laiks klubā būs vērtīgs turpmākajā trenera karjerā! Paldies par ieguldīto darbu, enerģiju un emocijām! 

Šī bija lieliska sezona, un to tādu padarīja tieši spēlētājas! Fenomenāla degsme mācīties un pilnveidoties, profesionalitāte un vēlme kļūt labākām - kad trenerim ir šādas spēlētājas, trenera darbs kļūst vieglāks! Manuprāt, tas ir simboliski, ka tieši meitenes, kuras izgājušas cauri akadēmijas sistēmai atnesa kluba pirmo lielo trofeju vēsturē! Mūsu sieviešu komanda ir pilna enerģijas, aizrautības un vēlmes sacensties! Esmu drošs, ka, turpinot iesākto attīstības ceļu un vēršot papildus uzmanību uz meitenēm, nākamgad FS Metta var izcīnīt čempionu titulu! Esmu priecīgs redzēt arvien vairāk spēlētājas nacionālajās izlasēs, un esmu drošs, ka labākās futbolistes spēlē FS Metta. Tā tas ir bijis, un tā tam ir jābūt arī nākotnē! Tas ir bijis liels gods būt daļai no METTA šo divarpus gadu garumā. Šeit varēju augt kā treneris, gūt vērtīgu pieredzi, kuru pats varēju likt lietā un pārbaudīt. Variet būt droši, ka šobrīd klubam ir vēl viens kvēls līdzjutējs! Mūsu sieviešu komandai manā sirdī paliks svarīga vieta. Uzvarēt kausu, aizvadīt lielisku sezonu - tas paliks manās atmiņās mūžīgi. Novēlu klubam un akadēmijai turpināt attīstīties un augt, un kas zina, varbūt kādu dienu nākotnē atgriezīšos jau kā kluba Meistarkomandas galvenais treneris. Uz priekšu METTA, lai viss izdodas! Šis bija lielisks piedzīvojums!Ņikita Kovaļčuks