Paldies, Kiril!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 21.01.20.

Klubs informē, ka šosezon klubā nepaliks viens no komandas balstiem – ilggadējais Meistarkomandas kapteinis Kirils Ševeļovs.

FK Metta informē, ka šajā sezonā komandas rindās vairs nebūs redzams viens no komandas balstiem, pieredzējušais komandas kapteinis, ilggadējais aizsardzības līderis Kirils Ševeļovs.

Kirils Meistarkomandu pārstāvēja kopš 2015. gada, ieskaitot Latvijas Kausa izcīņu un pārspēles, aizvadījis 134 spēles un guvis 7 vārtus.

FK Metta rindās Ševeļovs arī kļuvis par Virslīgas “dzelzs vīru” 2017. un 2018. gada sezonās laukumā aizvadot maksimālās minūtes.

Fubolistam līdz ar “dzelzs vīra” statusu izdevās arī sasniegt 7. garāko nepārtraukto spēļu sēriju Eiropā starp laukuma spēlētājiem.

Kapteinis visu piecu sezonu garumā bijis pamatsastāva spēlētājs, pēdējās sezonās jauno spēlētāju mentors un pieredzējušākais vīrs laukumā.

Kirils Ševeļovs pēc futbolista karjeras noslēgšanas turpinās savu ceļu FS Metta sistēmā, kļūstot par vienu no akadēmijas treneriem.

Paldies, Kiril, par lojalitāti, pieredzi, pozitīvām emocijām un kopīgiem mirkļiem no 2015. gada! Esam priecīgi par kopā būšanu un novēlam sekmīgu turpmāko dzīves ceļu! 

Vēlos pateikties visiem treneriem, spēlētājiem, ar kuriem esam spēlējuši METTAs kreklā, kā arī visai METTAs ģimenei par šiem pieciem lieliskajiem gadiem. Šo piecu gadu laikā bija gan kritumi, gan kāpumi, daudz emociju - gan vilšanās, gan prieks - un tas viss bija tā vērts par visiem 100 procentiem. Ar katru gadu mēs progresējām kā komanda, un nepieciešams turpināt tadā pašā ticībā un turpināt iesākto ceļu, tad labākie rezultāti atnāks, ko es arī novēlu. Ir pienācis brīdis pielikt punktu futbolista karjerai un iesasaistīties trenera amatā. Un varbūt kādreiz atgriezties Virslīgas komandā, bet pavisam citā lomā. Vēlreiz paldies visiem par kopā būšanu un atbalstu!Kirils ŠeveļovsIlggadējais FK Metta futbolists

Kirils izvedot komandu mājas spēlē Daugavas stadionā. 

Kirils Ševeļovs 2015. gada sezonas spēlē pret FK Liepāja.