Paldies, Dāvi!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.01.20.

Starpsezonas pāreju periodā FK Metta ziņo par izmaiņām komandas sastāvā.

Šosezon Meistarkomandas rindās vairs neredzēsim pamatvārtsargu Dāvi Ošu.

Klubs ziņo, ka FK Metta vārtsargs Dāvis Ošs nākamajā sezonā pēc abu klubu vienošanās pārstāvēs Spartaks Jūrmala.

METTAs sistēmā limbažnieks ir jau kopš jauniešu gadiem, savu debiju Virslīgā piedzīvojot 2015. gada vasarā pret FK Liepāja.

Kopš tā brīža Dāvis ir kļuvis par komandas līderi un vienu no spilgtākajiem vārtsargiem čempionātā, pēdējās sezonās kļūstot arī par FK Metta vicekapteini.

FK Metta rindās Ošs aizvadījis 116 spēles, kā arī izpelnījies “FK Metta gada futbolists 2018” godu.

25 gadus vecais futbolists arī 2018. un 2019. gada sezonās aizvadījis maksimālās minūtes Virslīgā, izpelnoties “Dzelzs vīra” godu (viens no diviem futbolistiem katrā sezonā).

Paldies Tev par ieguldīto enerģiju, cīņassparu, lieliskajiem atvairījumiem un sniegtajām emocijām! Ceram, ka pavadītais laiks klubā palīdzēs sasniegt augstākos mērķus!

Pirmkārt, vēlos teikt lielu paldies visai METTAs ģimenei – galvenajam trenerim, treneru kolektīvam, vadībai un personālam – par šiem gadiem un dotajām iespējām sevi pilnveidot gan laukumā, gan ārpus tā. Klubā pavadīju 8 gadus, kuru laikā izgāju cauri visiem līmeņiem, sākot ar 2. līgu, U-18 jauniešiem un nonākšanu Meistarkomandā. Ienākot komandā biju 17 gadus vecs, un šobrīd, dodoties prom, biju vecākais spēlētājs komandā, kas vien liecina, ka mans ceļš šajā klubā ir bijis garš piedzīvojums ar daudz notikumiem un emocijām. Visvairāk atmiņā palikusi debija Virslīgā pret FK Liepāja, bet pozitīvas atmiņas bija gan treniņos, gan pēc uzvarām, gan vienkārši izbaudot laiku kopā ar komandu. Paldies visiem komandas biedriem par pavadīto laiku kopā. Paldies METTAs Ultrām, kas vienmēr bija kopā ar mums, neskatoties uz rezultātu vai laikapstākļiem. Īpašs paldies pirmajam vārtsargu trenerim Artūram Biezajam, kurš ar mani kopā sāka strādāt jau no pirmās dienas klubā. Artūra lielās darba spējas, radošums, kā arī spēja komunicēt un izprast mani palīdzēja progresēt un spert soļus uz priekšu savā izaugsmē. Turpmākie mērķi paliek nemainīgi – lai kurā klubā es atrastos, katrā spēlē un treniņā pierādīt sevi, lai būtu iespēja doties uz priekšu, spert nākamo soli karjerā. Katrs jauns posms karjerā atnes jaunas emocijas un izaicinājumus, kurus esmu izvēlējies. FK Metta novēlu turpināt iesākto ceļu un kluba vīziju. Turpināt tikpat mērķtiecīgi strādāt, un lielās uzvaras vēl ir priekšā! Komandas biedriem novēlu turpināt tikpat profesionāli strādāt kā līdz šim un izbaudīt šo procesu. Bet lielākais paldies par atbalstu manai ģimenei!Dāvis OšsFK Metta ilggadējais vārtsargs

Dāvis Ošs – FK Metta gada futbolists 2018