Kārtējo spēli Tonybet Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta futbolisti.

4 - 0

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 0:5 viesos piekāpās Riga FC.
  • Tikmēr FK Auda savā 17. kārtas spēlē ar 4:1 pārspēja FK Tukums 2000/Telms.
  • Zaļi-baltie līdz ar to atrodas 7. vietā turnīra tabulā ar 16 punktiem, kamēr FK Auda ar 22 punktiem ir 5. pozīcijā.

Par gaidāmo pretinieku:

• FK Auda ir dibināts 1969. gadā, bet savu nosaukumu AUDA klubs ieguvis 1991. gadā.
  • 2021. gada sezonā gaidāmie pretinieki izcīnīja uzvaru Nākotnes līgā un vietu Latvijas augstākajā līgā, kurā bez pārtraukuma startē visās trīs sezonās.
  • 2022. gada sezonā FK Auda izcīnīja 5. vietu un Latvijas kausu, tikmēr aizvadītajā sezonā iegūta bronza.
  • Jāatzīmē, ka FK Auda pārstāv arī mūsu akadēmijas audzēknis Iļja Korotkovs.

Šajā spēlē nevarēs palīdzēt Jegors Novikovs, kurš mūsu klubā ir uz īres tiesībām no FK Auda.

Kā jau informējām iepriekš, FK Metta izlašu pārtraukumā viesos cīnījās neizšķirti 1:1 pret FK Paņevežys.

Pārtraukumā vairāki zaļi-baltie pārstāvēja Latvijas U-19 un U-21 izlases, bet Oskars Vientiess bija nacionālās izlases rīcībā, debiju gan vēl nepiedzīvojot.

Pēc izlašu pauzes būsim izsalkuši izcīnīt uzvaru – dosimies cīņā par trim punktiem un pietuvošanos pretiniekiem turnīra tabulā!

Nāc un atbalsti savu komandu Skonto stadionā!