Ņikita Kovaļčuks kļūst par FS Metta sieviešu komandas galveno treneri

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.11.21.

FS Metta ziņo par aktualitātēm treneru personālā.

FS Metta akadēmijas treneris Ņikita Kovaļčuks turpmāk vadīs FS Metta sieviešu komandu.

Ņikita Kovaļčuks darbā ar mūsu akadēmijas 2006. gadu komandu.

 

Akadēmijas sistēmai Ņikita Kovaļčuks pievienojās 2021. gada ievadā. Iepriekš vadījis klubu dzimtajā Krievijā, kur ieguva arī vietējo trenera izglītību.

Trenera karjerā Ņikita ir bijis arī trenera asistents dažāda vecuma Sochi komandās, kā arī treneris-analītiķis Spartaks Jūrmala Virslīgas komandā.

Kopš pievienošanās FS Metta akadēmijai Kovaļčuks strādāja kā trenera asistents vecuma posmā no U-14 līdz U-16, sezonas gaitā pārņemot arī U-16 komandas galvenā trenera vietas izpildītāja lomu.

Šajā laikā krievu speciālists paspēja absolvēt C-LFF programmu un iegūt pašmāju trenera licenci, kā arī turpinās mācības B-UEFA kursā, kas ļaus oficiāli vadīt arī sieviešu komandu.

Ņikitam šis būs jauns izaicinājums kā galvenajam trenerim, un klubs cer, ka tas dos nozīmīgu ieguldījumu gan spēlētāju, gan trenera attīstībā!

Jau iepriekš ziņojām, ka pēc abu pušu vienošanās FS Metta sieviešu komandas galvenā treneres funkcijas vairs nepildīs ilggadējā kluba speciāliste Liene Vāciete.

'Vispirms vēlētos atzīmēt lielisko Lienes Vācietes darbu ar sieviešu komandu! Spēlētājas uzreiz mani pārsteidza ar labo sagatavotību un saliedēto kolektīvu, ko izveidojusi trenere Liene. Tas ir lielisks sākuma punkts, lai turpinātu spēlētāju un komandas attīstību nākotnē! Šī ir lieliska komanda, kurā ir ne tikai vienas no spēcīgākajām futbolistēm valstī, bet arī spēcīgas personības. Mēs vēlamies izbaudīt spēli, kā arī būt labā noskaņojumā gan laukumā, gan ārpus tā! Esmu sajūsmā par jauno izaicinājumu trenera karjerā un aicinu ikvienu apmeklēt komandas spēles - varu apsolīt, ka tajās noteikti varēs novērot aizraujošu futbolu! 'Ņikita KovalčuksFS Metta sieviešu Meistarkomandas galvenais treneris

Novēlam Ņikitam veiksmīgu turpinājumu trenera karjerā!