Nedēļu noslēgsim Daugavas stadionā - svarīgā cīņā uzņemsim FK Jelgava

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.10.20.

Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

FK Metta
0 - 1
FS Jelgava

Svarīga cīņa savu līdzjutēju priekšā – svētdien Daugavas stadionā uzņemsim FK Jelgava.

Svētdien, 4. oktobrī,  Optibet Virslīgas čempionāta 21. kārtas spēli aizvadīs FK Metta komanda, uzņemot FK Jelgava.

Turnīra tabulā zaļi-baltie ieņem 9. vietu ar 16 izcīnītajiem punktiem, bet FK Jelgava ir izcīnījusi par 2 punktiem vairāk un ir 7. vietā.

Savstarpējā vēsture:

  • FK Metta un FK Jelgava ir bagāta savstarpējo spēļu vēsture. Kopš METTAs dibināšanas klubi ir tikušies visās sezonās, izņemot 2011. gada sezonā. 2007. – 2009. gadam komandas cīnījās 1. līgā, 2010. gadā – Latvijas kausā, bet kopš 2012. gada spēkojas Latvijas Virslīgā.
  • Kopā FK Metta un FK Jelgava ir tikušās 42 reizes. Mūsu Meistarkomanda ir svinējusi desmit uzvaras, bet jelgavnieki uzvarējuši 19 reizes.
  • Interesanti, ka pat 2011. gadā FK Metta un FK Jelgava turpināja sacensties, jo zaļi-baltie divreiz 1. līgas ietvaros tikās ar jelgavnieku dublieriem.
  • Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē 2007. gada jūlijā uzvarētājs noskaidrots netika (1:1), bet četrus mēnešus vēlāk Metta/LU ar rezultātu 2:1 uzveica FK Jelgava.
  • Jāatgādina arī pirms iepriekšējās FK Metta un FK Jelgava spēles minētais – kopš 2018. gada abas komandas savstarpējos mačos rādījušas identiskus rezultātus – katrai komandai ir pa piecām uzvarām un 14 gūtiem vārtiem.

Interesanti fakti un statistika par iepriekšējo kārtu un līdzšinējo sezonu:

  • Aizvadītajā spēlē pret FK Liepāja mettieši turpināja rādīt augstu kvalitāti pretinieku saspēles izjaukšanā. Zaļi-baltie bija pārliecinoši labākie šajā rādītājā Latvijas Virslīgas 20. kārtā ar 79 pārtvertām bumbām (tuvākajai sekotājai bija 66) un nu ir arī labākie visā sezonā.
  • Tāpēc nav arī pārsteigums, ka starp Virslīgas 20. kārtas sešiem labākajiem piespēļu pārtvērējiem ir četri FK Metta futbolisti – Iļja Korotkovs, Roberts Ķipsts, Gabriels Kirkils un Normunds Uldriķis (kārtas labākais šajā rādītājā).
  • Rihards Ozoliņš vēl arvien nav izlaidis nevienu spēli Virslīgā, dodoties sākumsastāvā gan pret FK Liepāja. Ar 721 piespēli un 83% precizitāti Ozoliņš ir starp šīs sezonas 20 labākajiem piespēlētājiem Virslīgā.
  • Ozoliņš ir arī starp desmit labākajiem izklupienos. Jāizceļ, ka šajā Top 10 ir vēl divi mettieši – Rendijs Šibass un Emīls Birka.

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī Ciemakukuļa konditorijas bufete un Alus Labietis, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Biļetes uz spēli iespējams iegādāties arī tiešsaistē ŠEIT

FK Metta un FK Jelgava spēles allaž ir saspringtas un notikumiem bagātas. Ņemot vērā spēles nozīmi, svētdien noteikti sagaidāma aizraujoša cīņa līdz pēdējām spēles sekundēm!

Svarīgajā spēlē mettieši savu līdzjutēju priekšā dosies cīņā par trīs punktiem un pakāpšanos turnīra tabulā!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī Sportacentrs TV kanālā un Optibet Virslīgas mājaslapā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!

FK Metta – FK Jelgava

Svētdien, 4. oktobrī, plkst. 15.00

Daugavas stadions, Rīga