Nedēļas nogalē FK Metta izbraukumā viesosies pie FK Ventspils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.04.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

JFK Ventspils
5 - 2
FK Metta

Sestdien, 1. maijā, FK Metta aizvadīs septīto spēli šosezon, Ventspils 2. pamatskolas laukumā viesojoties pie FK Ventspils.

Savstarpējo spēļu vēsture:

  • Sestdien FK Metta un FK Ventspils savā starpā tiksies 35. reizi.
  • Pilnīgi visas savstarpējās spēles noritējušas Virslīgas ietvaros. Divas reizes pārāka ir bijusi FK Metta, savukārt sešas spēles beigušās bez uzvarētāja.
  • Interesanti, abas METTAs uzvaras pret FK Ventspils nāca ar 2:1 rezultātu. 2016. gadā ar spēles pirmajiem vārtiem izcēlās Roberts Uldriķis, bet 2019. gadā uzvaru galotnē atnesa viņa brālis Normunds.
  • Jāatzīmē, ka 2019. gadā arī Matīss Zēģele guva savus karjeras pirmos vārtu pret FK Ventspils. Uzbrucējs otrā puslaika kompensācijas laikā izrāva fantastisku 3:3 neizšķirtu.

Pretinieku spēlētāji, kuriem pievērst uzmanību:

Uz marta Latvijas U-21 treniņnometni tika izsaukti trīs FK Ventspils jaunieši – Artūrs Ļotčikovs, Kristers Neilands, kā arī Niks Dusalijevs, kurš neilgu laiku pavadījis arī FS Metta akadēmijā. Visi trīs devās FK Ventspils sākumsastāvā arī aizvadītajā spēlē pret FK Liepāja.

Par līdzšinējo sezonu:

Pirmajās sešās spēlēs FK Ventspils ir izcīnījusi vienu punktu par neizšķirtu pret FK RFS, un ieņem 8. vietu turnīra tabulā.

FK Metta tikmēr ar trim punktiem atrodas vietu augstāk – aizvadītajās trīs mājas spēlēs mettieši cīnījās neizšķirti pret aizvadītās sezonas medaļniecēm – Riga FC, FK RFS un Valmiera FC.

Trīs mājas spēlēs izcīnīti trīs neizšķirti kaujinieciskā cīņā, šobrīd dodamies uz Ventspili ar domu un vēlmi izcīnīt pirmo uzvaru šosezon!

Gaidāmo spēli tiešraidē varēs vērot Sportacentrs TV kanālā un portālā.

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli!

FK Ventspils – FK Metta

Ventspils 2. pamatskolas laukums

Sestdien, 1. maijā, 16.00