Nedēļas ievadā piedzīvojam zaudējumu Arkādijas stadionā

Ievietots 30.09.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

FK RFS
6 - 1

Pirmdien, 30. septembrī, FK Metta futbolisti Arkādijas stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 30. kārtas spēli, viesojoties pie FK RFS.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās mājiniekiem – 3. minūtē Dāvis Ikaunieks realizēja izgājienu vienatnē pret Dāvi Ošu un izvirzīja FK RFS vadībā (0:1).

Uzreiz pēc tam komandas apmainījās ar lieliskiem momentiem – bīstamu tālsitienu izdarīja Masangane, trāpot pa vārtu stabu, bet otrā pusē tuvcīņā sitienu atvairīja Ošs.

Spilgtākie notikumi norisinājās puslaika vidusdaļā. Vispirms Tamirlan Dzhamalutdinov realizēja 11 metru soda sitienu, bet uzreiz īsā intervālā FK RFS guva divus vārtus un rezultāts kļuva jau 1:3.

Līdz puslaika beigām mettieši izveidoja vairākus pusmomentus, tomēr izskaņā pretinieki guva ceturtos vārtus – vārtu priekšā izveicīgākais bija Lemajič.

Otro puslaiku mettieši iesāka aktīvi, vārtu rāmī labi trāpīja gan Šibass, gan Krollis, bet glāba Ikstens. Izcila iespēja pēc stūra sitiena bija Ozoliņam, bet bumba neticami vārtos nenonāca.

Ja viesi standartsituāciju neizmantoja, to izdarīja mājinieki – no vārtu priekšas komandas piektos vārtus guva Seto (1:5). Diemžēl 75. minūtē pēc rupjas kļūdas krita arī sestie vārti, rezultātam kļūstot pavisam nepatīkamam.

Izskaņā FK Metta futbolisti izveidoja pāris izdevības, cenšoties samazināt rezultāta starpību, bet tas neizdevās. Nepatīkams zaudējums Arkādijā.