Meistarkomanda aizvadījusi draudzības spēli ar aktieru veidoto futbola izlasi

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.10.17.

FK Metta/Latvijas Universitāte komanda “Spēlmaņu nakts” ietvaros aizvadījusi draudzības spēli ar aktieru izveidoto izlasi.

23.oktobrī tikusi aizvadīta aizraujoša futbola draudzības spēle starp Latvijas aktieru veidoto izlasi un mūsu Meistarkomandu.

Pati spēle raksturojama kā ļoti interesants un notikumiem bagāts futbola duelis, kurā bumbu vairāk kontrolēja mettieši, kamēr aktieri vairākkār aizskrēja bīstamos pretuzbrukumos, spēlei noslēdzoties ar vairākiem aizraujošiem pavērsieniem, tai skaitā, ar nerealizētu 11 metru soda sitienu, un rezultātu 6:3 par labu FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistiem.

Pēc draudzības spēles skatītājiem tika piedāvāts saldais ēdiens – 11 metru soda sitienu sērija, kurā aktieri bumbu vārtu tīklā raidīja divas, kamēr mettieši trīs reizes. Jāatzīmē, ka visas spēles garumā komandām bija skaļš līdzjutēju un arī karsējmeiteņu atbalsts, bet tiešraidē spēli komentēja leģendārais Anatolijs Kreipāns.

Šādi pas?kumi ir abpusēji pozitīvi. Pirmkārt, jau pasaulē slaveni sportisti, ne tikai futbolisti, draudzējas ar aktieriem, dziedātājiem un otrādi. Ne tāpēc, ka viņi grib bez maksas tikt uz koncertu vai izrādi, bet tāpēc, ka sports arī ir sava veida māksla. Un arī īsta māksla prasa labu fizisko sagatavotību, un, manuprāt, šī saikne, tamlīdzīgi pasākumi varētu būt daudz vairāk - tas nāktu par labu sportam, padarītu to krāšņāku, piešķirtu tās odziņas, kas ikdienā profesionālajā sportā nedaudz pietrūkst, gan aktieriem tā ir laba izklaide, un ar neapbruņotu aci var redzēt, ka šīs dienas dalībnieki iepriekš ir nodarbojušies ar sportu un futbolu. Esmu tikai par šādiem pasākumiem! Anatolijs KreipānsSporta žurnālists, komentētājs

Abu komandu kapteiņi veic pirmo, simbolisko šī gada “Spēlmaņu nakts” balsojumu.