Latvijas Kausa 1/8 finālā FK Metta izskaņā piekāpjas FK Jelgava

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.07.19.

Latvijas Kausa 1/8 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
1 - 0
FK Metta

Pirmdien, 15. jūlijā, FK Metta futbolisti Zemgales Olimpiskā centra stadionā aizvadīja Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēli pret vietējo FK Jelgava.

Spēli abas komandas iesāka līdzvērtīgā cīņā, puslaika pirmajā pusē gan iztiekot bez bīstamiem momentiem, notikumiem vairāk norisinoties laukuma vidusdaļā.

Arī turpinājumā komandas pārmaiņus kontrolēja bumbu, apmainījās ar pusmomentiem, bīstamāko momentu puslaika izveidojot jelgavniekiem, 31. minūtē ar sitienu no distances trāpot pa vārtu pārliktni.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieki, bet labs moments bija tieši mettiešiem – pēc stūra Kroļļa sitienu ar galvu ne bez pūlēm atvairīja Kurakins.

Tuvojoties pamatlaika beigām abas vienības daudz atklātāk devās uz priekšu, kāpinot spēles tempu. Šķita, ka pamatlaiks noslēgsies neizšķirti, tomēr izskaņā FK Jelgava tika pie iespējas izpildīt pendeli, un to arī realizēja – 0:1.

Beigās FK Metta milzu spēkiem metās izraut papildlaiku, uz soda laukumu devās Ošs, taču dramatiskā galotnē piedzīvots minimāls zaudējums, un izstājamies no Latvijas Kausa izcīņas.

FK Jelgava – FK Metta

1:0 (0:0)

FK Metta:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Kirils Ševeļovs, Lukman Zakari, Kabelo Seriba, Benson Fazili, Kristaps Liepa, Tamiran Dzhamalutdinov, Rendijs Šibass, Ričards Žaldovskis, Kgotso Masangane

Uz maiņu:

Raimonds Krollis, Rihards Ozoliņš, Jēkabs Lagūns

Brīdinājumi:

Kristaps Liepa, Kirils Ševeļovs, Emīls Birka

Nākamā spēle:

Svētdiena, 21. jūlijs, plkst. 16.00

Daugavas stadions, Rīga

FK Metta – FK RFS