Jauno sezonu ievadīsim ar izbraukuma spēli pret Latvijas kausa ieguvējiem FK Liepāja

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.03.21.

Pirmo spēli 2021. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

FK Liepāja
4 - 1
FK Metta

Sestdien, 13. martā, mūsu Meistarkomanda ievadīs jauno Optibet Virslīgas čempionāta sezonu, izbraukumā viesojoties pie FK Liepāja.

Aizvadītajā sezonā abas komandas aizvadīja trīs savstarpējās spēles: abās spēlēs Liepājā pretinieki bija pārāki ar 3:0, bet Daugavas stadionā ar 2:1 uzvaru izcīnīja mettieši.

Pirmssezonā FK Metta futbolisti aizvadīja spēles pret citiem Virslīgas klubiem, aizvadot pa vairākām spēlēm pret Spartaks Jūrmala, Valmiera FC, BFC Daugavpils un FK RFS, kas kalpoja kā vērtīgs sagatavošanās posms atbildīgajām Virslīgas spēlēm.

Pirmssezonā klubs ziņoja par izmaiņām sastāvā, šosezon komandas sastāvā nebūs redzami: Gulbis, Žaldovskis, Krjukovičs, Zēģele, Kayembe, Masangane un Franklin.

Tikmēr komandas jaunpienācēju vidū ir leģionāri Muritala un Gomi, kā arī vietējie futbolisti Strods, Čudars, Tālbergs, Lūsiņš un Zelenkovs.

Kā ierasts FK Metta arī šosezon turpina uzticēties saviem akadēmijas audzēkņiem un koncentrējas uz jauno futbolistu sagatavošanu. Šogad pirmajai komandai pievienojušies arī vairāki jaunie akadēmijas futbolisti.

Sezonas ievadā sagaidām aizraujošu cīņu Liepājā!

Novēlam mūsu Meistarkomandai sekmīgu sezonas iesākumu!

FK Liepāja – FK Metta

Stadiona “Daugava” rezerves laukums, Liepāja

Sestdiena, 13. marts, plkst. 15.00