Hugo Jesse un Markuss Ivulāns piedzīvo debiju Virslīgā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.03.24.

Debiju Virslīgā piedzīvojuši FS Metta akadēmijas audzēkņi Hugo Jesse un Markuss Ivulāns.

FK Metta viens no galvenajiem akcentiem ir savu akadēmijas audzēkņu iekļaušana Meistarkomandas sastāvā.

Par 27. un 28. mūsu akadēmijas audzēkni, kurš debitējuši FK Metta rindās, aizvadītajā spēlē pret Valmiera FC kļuvuši Hugo Jesse un Markuss Ivulāns.

Hugo laukumā devās sākumsastāvā, bet Markuss nāca uz maiņu spēles 68. minūtē, nomainot citu akadēmijas audzēkni Daņiilu Čiņajevu.

Hugo Jesse:

2006. gadā dzimušais futbolists visus gadus pavadījis kluba sistēmā, savu futbola gaitu sākumā piedaloties arī tradicionālajā bērnu futbola dienā “Ziķeris”.

Pagājušajā sezonā Jesse bija viens no Skanstes SK līderiem, kā arī piedalījās Latvijas U-17 izlases rindās Elites kārtā, bet gada nogalē jau pie gadus vecākiem futbolistiem palīdzēja Latvijas U-19 izlasei iekļūt Elites kārtā.

Pirms 2024. gada sezonas Hugo noslēdzis profesionālu līgumu ar FK Metta.

Sajūtas debijā bija labas. Pirms spēles bija patīkams satraukums, un spēli kopumā izbaudīju. Protams, jūtami palīdzēja fanu atbalsts, un bija laba spēles atmosfēra. Virslīgas futbols ir dinamiskāks un ātrāks, un man bija jāpielāgojas tam. Turpināšu strādāt uz savu spēli un pilnveidot savu sniegumu un pieredzi.Hugo JesseFK Metta futbolists

Markuss Ivulāns:

Papildus debijai Virslīgā, Mārupes SC un FS Metta akadēmijas audzēknis Markuss Ivulāns parakstījis arī savu pirmo profesionālo līgumu.

Pēc aizvadītā posma Mārupē, uzbrūkošais spēlētājs kopš 15 gadu vecuma pārstāv FS Metta akadēmiju, spēlējot vecāko grupu čempionātos.

Pagājušajā sezonā Markuss bija viens no Skanstes SK uzbrukuma līderiem. Tāpat kā Hugo arī Markuss piedalījās Latvijas U-17 izlases rindās Elites kārtā, bet gada nogalē jau pie gadus vecākiem futbolistiem palīdzēja Latvijas U-19 izlasei iekļūt Elites kārtā.

Esmu priecīgs par parakstīto līgumu ar Meistarkomandu, jūtos gandarīts un pagodināts par doto iespēju spert nākamo soli profesionālajā futbolā. Protams, jauda un temps Virslīgā ir lielāks, bet tas dod stimulu strādāt un sevi pilnveidot kā sportistu, kā arī futbolistu vēl vairāk. Esmu priecīgs par savu debijas spēli, un vēlos kļūt ar katru nākamo spēli bīstamāks pretinieku komandai. Divi mērķi, kurus es vēlētos izcelt jaunajai sezonai: nopelnīt vietu pamatsastāvā un palīdzēt komandai cīnīties par augstām vietām turnīra tabulā.Markuss IvulānsFK Metta futbolists

Apsveicam jaunos futbolistus ar nākamo soli karjerā un vēlam izdošanos laukumā!