Skanstes derbijs: FK Metta pārspēlēs spēkosies pret Skanstes SK

Ievietots 20.11.23.

Divas pārspēles par vietu 2024. gada Virslīgā aizvadīs FK Metta futbolisti.

6 - 1
Skanstes SK

Trešdien, 22. novembrī, plkst. 18.00 mūsu Meistarkomanda aizvadīs pirmo pārspēli par vietu 2024. gada Virslīgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Skanstes SK.

Atbildes spēli komandas aizvadīs sestdien, 25. novembrī, plkst. 13.00, Hanzas vidusskolas laukumā.

Aizvadītā sezona:

• FK Metta šajā Virslīgas sezonā izcīnīja 33 punktus, ieņemot 9. vietu Virslīgas čempionātā.
  • Tikmēr Skanstes SK šosezon Optibet Nākotnes līgā ieņēma 3. vietu turnīra tabulā, bet bija otrā labākā, neskaitot Virslīgas klubu dublieru komandas. Skanstes Zirgi izcīnīja 59 punktus divdesmit sešās spēlēs.

Par Skanstes SK:

• Kluba pirmssākumi meklējami 2021. gadā, kad pirmajā sezonā pieaugušo futbolā Skanstes SK triumfēja 2. līgas sacensībās.
  • Aizvadītajā sezonā Skanstes SK savā debijā Optibet Nākotnes līgā izcīnīja 7. vietu četrpadsmit komandu konkurencē, bet Latvijas kausa izcīņā aizspēlējās līdz 1/4 finālam.
  • Kā jau minējām, šosezon zirgi izcīnīja 3. vietu čempionātā, bet Latvijas kausa izcīņā apstājās 1/32 kārtā, kad piekāpās Mārupes SC.
  • Savā starpā klubi tikušies divreiz pirmssezonas pārbaudes spēlēs, kad ar pērn ar 4:0 un šogad ar 1:0 uzvaru izcīnīja FK Metta futbolisti.
  • Skanstes SK rindās spēlē vairāki FS Metta akadēmijas audzēkņi.

Vairāki FK Metta futbolisti atgriezušies pēc dalības Latvijas, Lietuvas un Gruzijas U-21 izlasēs, bet tikmēr Skanstes SK futbolisti piedalījās Latvijas U-19 izlases treniņnometnē.

Līdzjutējiem šajā spēlē būs iespējams iegādāties Ciemakukulis konditorejas labumus un siltos dzērienus.

Aicinām visus līdzjutējus uz aizraujošu spēli Hanzas vidusskolas laukumā! Hanzas derbijs divreiz šonedēļ – ar Mettas atribūtiku šajā spēlē ieeja bezmaksas.

Sagaidām mūsu līdzjutējus, Skanstes apkaimes iedzīvotājus tribīnēs, atbalstot savas komandas!