FS Metta svarīgā spēlē pārspēj FK Olaine

Ievietots 15.10.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

4 - 1
FK Olaine

Svētdien, 15. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms šīs spēles FK Olaine ar 39 punktiem ieņēma 3. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 38 punktus, kas deva 4. vietu.

Svarīgo spēli zaļi-baltās iesāka ļoti aktīvi, vairākkārtīgi jau pirmajās minūtēs apdraudot pretinieču vārtus, līdz 7. minūtē Signija Šenberga pēc stūra sitiena sita vārtu tīklā (1:0)!

Turpinājumā bija novērojama momentiem bagāta spēle, kurā asi un bīstami ātrie uzbrukumi bija viesu futbolistēm, tomēr vairāk iespējas bija mājiniecēm.

Šenberga pēc izgājiena pret vārtsardzi sita nedaudz garām, vairāki sitieni no teicamām pozīcijām lidoja secen, bet Liniņa pēc soda sitiena norībināja pārliktni.

Puslaika izskaņā FK Olaine saņēma noraidījumu, un pašā puslaika izskaņā Amēlija Lipšāne ar ļoti skaistu sitienu dubultoja pārsvaru – 2:0!

Otrajā puslaikā vairāk ar bumbu bija FS Metta spēlētājas, un 67. minūtē Katrīna Garanča no vārtu priekšas panāca jau 3:0!

Līdz spēles beigām ar skaistu tālsitienu FK Olaine vienus vārtus atguva, bet 85. minūtē izveicīgākā vārtu priekšā bija Vasilisa Sadikova (4:1)!

Svarīga uzvara cīņā pret tabulas kaimiņiem!

Madara Matrevica, Nelle Treimane, Rebecca Malmberg, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Paula Linda Liniņa, Alessia Holst, Anastasija Vainere, Amēlija Lipšāne, Katrīna Daņilova, Signija Šenberga

Alīna Šilova, Katrīna Garanča, Emīlija Sofija Druviņa, Rebeka Sniedzīte, Katrīna Augustāne, Vasilisa Sadikova, Laura Siņutkina