FS Metta sezonu noslēdz ar rezultatīvu uzvaru pret FK Iecava

Ievietots 05.11.23.

Noslēdzošo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

5 - 2
FK Iecava

Svētdien, 5. novembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Iecava.

Pirms šīs spēles FK Iecava ar 17 punktiem ieņēma 5. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 42 punktus un nodrošinājušas bronzas medaļas.

Spēles pirmos vārtus guva FS Metta futbolistes, kad no vārtu priekšas precīza bija Paula Dzene (1:0), taču puslaika vidū pēc tālsitiena pretinieces panāca izlīdzinājumu.

Drīz pēc tam vēlreiz no vārtu priekšas iesita Dzene, bet FK Iecava atbildi parādā nepalika – 2:2 pēc pirmā puslaika.

Otrā puslaika sākumā ātrus vārtus guva Katrīna Daņilova, atgriežot vadību zaļi-baltajām (3:2), bet 67. minūtē Emīlija Sofija Druviņa panāca jau divu vārtu pārsvaru (4:2)!

Spēles izskaņā vārtus guva Elīza Paula Sīpola, uzstādot spēles gala rezultātu – 5:2!

Madara Matrevica, Emīlija Sofija Druviņa, Laura Siņutkina, Fanija Mežecka, Rebeka Sniedzīte, Uma Upīte, Alīna Šilova, Alessia Holst, Vasilisa Sadikova, Katrīna Daņilova, Paula Dzene

Sofija Gluščuka, Rebecca Malmberg, Katrīna Augustāne, Anastasija Vainere, Nelle Treimane, Kristīne Evelīna Lodziņa, Elīza Paula Sīpola