FS Metta pieveic Daugavpils FS un triumfē 1. līgā

Ievietots 18.10.23.

Noslēdzošo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda (Foto: LFF).

4 - 1
Daugavpils FS

Trešdien, 18. oktobrī, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo 2. posma spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Jāņa Skredeļa stadionā uzņemot Daugavpils FS.

Vienu kārtu pirms čempionāta beigām FS Metta-2 ar 19 punktiem atradās līderpozīcijās, bet Daugavpils FS ar tikpat punktiem ieņēma 2. vietu.

Jau pašā spēles sākumā pēc divām stūra sitienu izpildēm FS Metta-2 futbolistes guva divus vārtus – vispirms 5. minūtē Keita Zviedre trāpīja no vārtu priekšas, bet divas minūtes vēlāk Umas Upītes izpildītā standartsituācija pa tiešo lidoja vārtu tīklā (2:0)!

Arī turpinājumā mājinieces aktīvi uzbruka, līdz puslaika beigām ar diviem tālsitieniem panākot jau četru vārtu pārsvaru – vispirms iesita Liisa Eeerikainen, kam sekoja Vasilisas Sadikovas precīzais sitiens (4:0)!

Otrajā puslaikā spēles temps norimās, un vienīgos vārtus puslaikā no 11 metru soda atzīmes guva daugavpilietes, taču tas arī bija viss.

Noslēgumā 4:1 uzvara un triumfs 1. līgas čempionātā!

Marta Lielause, Elija Veilande, Liisa Eerikainen, Enija Elīza Briede, Laura Siņutkina, Uma Upīte, Sofija Gluščuka, Marija Klementjeva, Paula Dzene, Keita Zviedre, Vasilisa Sadikova