FS Metta piedzīvo minimālu zaudējumu pret Rīgas FS

Ievietots 09.05.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

0 - 1
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 9. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 5. spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, uzņemot pagājušās sezonas čempionvienību Rīgas FS.

Pirmais puslaiks kopumā tika aizvadīts ļoti līdzīgā cīņā, un varētu teikt, ka nevienai no komandām pirmajās 45 minūtēs neizdevās pāņemt iniciatīvu.

Spēles sākumā nedaudz bīstamāk uzbruka mettietes – divreiz pa vārtiem no labām pozīcijām uzsita Sadikova, taču vietā bija vārtsardze.

Tikmēr arī laukuma otrā pusē komandu nācās paglābt debitantei Madarai Matrevicai, kura trīs reizes slaidā lēcienā atvairīja pretinieču sitienus.

Tuvojoties puslaika izskaņai nedaudz aktīvākas atkal bija FS Metta futbolistes, taču, nogādājot bumbu soda laukumā, līdz kārtīgam sitienam nonākt neizdevās.

Otro puslaiku zaļi-baltās iesāka ļoti enerģiski, un ātri izveidoja labu momentu – Daņilova apspēlēja pretspēlētāju un no 14 metriem sita nedaudz garām.

Nākamajā uzbrukumā Treimane izskrēja vientatnē pret vārtsardzi, tomēr divu pretinieču ielenkumā sitiens līdz galam neizdevās.

Diemžēl 57. minūtē pēc Rīgas FS uzbrucējas izdarītā sitiena bumba trāpīja pa roku Lubiņai, un uz mājinieču vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Pretinieces iespēju izmantoja (0:1).

Tuvojoties spēles beigām mājinieču ofensīva pieauga. 82. minūtē pēc stūra sitiena visaugstāk izleca Lubiņa, taču sita nedaudz garām.

Jāatzīmē, ka vienā no pretuzbrukumiem Rīgas FS trāpīja pa pārliktni, tikmēr mājinieces gāja uz visu banku, tomēr līdz izlīdzinājuma vārtiem pietrūka.