FS Metta pārbaudes spēlē viesos pieveic JK Tallinna Kalev

Pirmo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

JK Tallinn Kalev
1 - 3
FS Metta

Sestdien, 27. janvārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pārbaudes spēli Raplā, viesojoties pie Igaunija 4. spēcīgākās komandas JK Tallinn Kalev.

Spēle iesākās piesardzīgā un līdzvērtīgā cīņā, ilgāku laiku komandām neizveidojot bīstamus momentus. Puslaika vidū teicama iespēja pavērās Lipšānei, kura ielauzās soda laukumā, tomēr vārtsardze tuvcīņā bumbu atvairīja.

Tomēr puslaika izskaņā FS Metta futbolistes izcēlās pat divreiz – vispirms pēc stūra sitiena atlēkušo bumbu vārtos raidīja Katrīna Augustāne, bet drīz pēc tam Signija Šenberga no 16 metriem pārsvaru dubultoja (2:0)!

Otrajā puslaikā abas komandas veica vairākas spēlētāju maiņas, taču joprojām laukumā bija vērojama līdzīga cīņa. Puslaika vidusdaļā vārtus pēc stūra sitiena guva pretinieces, samazinot starpību līdz minimumam.

Pašā spēles izskaņā teicama iespēja bija Dzenei, kuras sitienu atvairīja vārtsardze, bet pēdējās sekundēs spēles gala rezultātu uzstādīja Amēlija Lipšāne, trāpot tālajā augšējā stūrī – 3:1 uzvara viesos!