FS Metta pārbaudes spēlē pieveic FK Auda

Pārbaudes spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
7 - 1
FK Auda

Svētdien, 25. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pārbaudes spēli Hanzas vidusskolas laukumā, tiekoties ar FK Auda.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija zaļi-baltās, bet ātrajā uzbrukumā vadību ieguva FK Auda (0:1). Pavisam drīz gan Ada Pekkanen pēc individuālā reida panāca izlīdzinājumu (1:1)!

Puslaika turpinājumā FS Metta futbolistēm bija vairākas iespējas, pēc kurām izdevās gūt četrus bezatbildes vārtus – divreiz precīza bija Keita Zviedre, bet pa vārtiem pievienoja Marija Klementjeva un Alessia Holst.

Otrajā puslaikā līdzīgā manierē ar bumbu vairāk bija mettietes, bet FK Auda atbildēja ar asiem prettriecieniem. Vienā no uzbrukumiem viesu futbolistes trāpīja pa stabu.

Spēles izskaņā no tuvas distances vārtus guva gan Marija Klementjeva, gan Emma Taylor, spēlei noslēdzoties ar uzvaru 7:1!