FS Metta cīnās neizšķirti pret Liepājas FS un garantē bronzas godalgas

Ievietots 21.10.23.

Pirmspēdējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 1
Liepājas FS

Sestdien, 21. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmspēdējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Liepājas FS.

Pirms šīs spēles Liepājas FS ar 45 punktiem ieņēma 2. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 41 punktu, kas deva 3. vietu.

Puslaika pirmajā daļā aktīvākas uzbrukumā bija mājinieces, taču Liepājas FS vārtsardze atvairīja draudīgus Vaineres un Šenbergas sitienus.

Vienīgos vārtus pirmajā puslaikā gan guva liepājnieces – 31. minūtē vienatnē pret Matrevicu izrāvās Andersone, sitot precīzi vārtu apakšējā stūrī – 0:1.

Otrā puslaika sākumā FS Metta futbolistes ātri panāca izlīdzinājunu – 53. minūtē soda laukumā ielauzās Emīlija Sofija Druviņa, pēc kuras raidījuma gar vārtiem bumba no pretinieces nonāca vārtu tīklā (1:1)!

Drīz pēc tam lieliska iespēja bija Andersonei, kura sita garām, taču spēles noslēdzošajā daļā atkal bīstamākas bija zaļi-baltās.

Labākajā no iespējām pēc Dzenes sitiena no pašas vārtu priekšas pie bumbas tika Garanča, taču uzsita par vāju.

Neizšķirts 1:1, kas dod bronzas godalgas Sieviešu futbola līgā.

Madara Matrevica, Emīlija Sofija Druviņa, Katrīna Augustāne, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Paula Linda Liniņa, Anastasija Vainere, Amēlija Lipšāne, Katrīna Daņilova, Signija Šenberga, Nelle Treimane

Rebecca Malmberg, Laura Siņutkina, Uma Upīte, Katrīna Garanča, Paula Dzene,  Rebeka Sniedzīte, Vasilisa Sadikova