FS Metta audzēknis Lūkass Vapne noslēdz profesionālu līgumu ar FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.01.21.

Ziņojam par aktualitātēm FK Metta rindās.

Klubs informē, ka savu pirmo profesionālo līgumu parakstījis mūsu akadēmijas audzēknis Lūkass Vapne. 2003. gadā dzimušais futbolists līgumu ar FK Metta komandu parakstījis līdz 2024. gadam.

Lūkass ir FS Metta audzēknis, kurš ir izgājis cauri visiem akadēmijas līmeņiem jau kopš 4 gadu vecuma. Arī jaunā futbolista tēvs ir mūsu Meistarkomandas ilggadējs spēlētajs un kapteinis Marsels Vapne.

Marsels Vapne karjeru METTAs rindās noslēdza 2014. gada 8. novembrī, bet klubā bija jau no pirmās sezonas. Lūkasa tēvs ir arī viens no pirmajiem mettiešiem, kuri sasniedza 100 spēles kluba rindās.

Aizvadītajā sezonā Lūkass aizvadīja 18 spēles (17 Virslīgā un 1 Latvijas kausa izcīņā), un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Debiju Vapne piedzīvoja tikai 16 gadu vecumā spēlē pret Spartaks Jūrmala.

Tāpat Lūkass pārstāvēja Latvijas U-17 izlasi, kurā bija viens no līderiem. 2019. gadā U-17 izlase (2003. gadā dzimušie futbolisti) palika pāris minūšu attālumā no Elites kārtas.

Apsveicam jauno futbolistu, kā arī novēlam izdošanos un veiksmīgu gaidāmo sezonu! 

Esmu priecīgs savu pirmo profesionālo līgumu parakstīt tieši ar FK Metta, jo tas ir mans pirmais un vienīgais klubs līdzšinējā karjerā. Klubam vienmēr būšu pateicīgs par to, ko tas man ir devis šo gadu garumā. Nākamajā sezonā noteikti kopā ar komandu jākrāj vairāk punkti un jābūt augstāk turnīra tabulā, kā arī pašam jāgūst vairāk rezultativitātes punkti.Lūkass VapneFK Metta pussargs