FS Metta-2 piedzīvo zaudējumu pret Rēzeknes BJSS

Ievietots 14.10.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda.

1 - 5
Rēzeknes BJSS

Sestdien, 14. oktobrī, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi pirmspēdējo 2. posma spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rēzeknes BJSS.

Pēc otrā posma 3. kārtas FS Metta-2 ar 19 punktiem atradās līderpozīcijās, bet Rēzeknes BJSS ar 10 punktiem ieņēma 4. vietu.

Spēle iesākās pavisam nesekmīgi – jau 2. minūtē ātrajā uzbrukumā rēzeknietes panāca vadību (0:1).

Lai arī šajā spēlē FS Metta-2 bija vairāki būtiski sastāva iztrūkumi, bīstamāki momenti bija tieši zaļi-baltajām.

Nedaudz pāri pēc brīvsitiena sita Dzene, Upītes izgājienu no sāna atvairīja vārtsardze, bet Klementjeva netrāpīja pustukšos vārtos.

Šķietami otrajā puslaikā bija jāveic atspēlēšanās, bet tas iesākās identiski – Rēzeknes BJSS guva ātrus vārtus (0:2).

Lieliskas iespējas samazināt starpību bija Upītei un Klementjevai, taču puslaika vidū vārtus atkal guva pretinieces (0:3).

75. minūtē vienus vārtus, izmantojot izgājienu vienatnē pret vārtsardzi, atguva Uma Upīte (1:3), tomēr spēles izskaņā ātrajos uzbrukumos pretinieces pievienoja vēl divus vārtus (1:5).

Zaudējums, kas nozīmē, ka 1. līgas tituls izšķirsies noslēdzošajā spēlē pret BFC Daugavpils.