FS Metta-2 otro posmu iesāk ar pārliecinošu uzvaru pret Rīgas FS-2

Ievietots 09.09.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda.

Rīgas FS-2
0 - 7
FS Metta

Sestdien, 9. septembrī, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi savu pirmo 2. posma spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Rīgas Ostvalda vidusskolas laukumā viesojoties pie Rīgas FS-2.

Otro posmu FS Metta-2 sāka ar 13 punktiem un atrodoties līderpozīcijās, bet Rīgas FS-2 ar 4 punktiem ieņēma 5. vietu.

Jau no pirmajām minūtēm pārsvars piederēja viesu futbolistēm, 12. minūtē izvirzoties vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Vasilisa Sadikova (1:0)!

Līdz puslaika beigām zaļi-baltās izcēlās vēl divas reizes, rezultātu 3:0 panākot Umai Upītei un Keitai Zviedrei.

Arī otrajā puslaikā FS Metta-2 futbolistes turpināja pārliecinoši, pievienojot vēl četrus bezatbildes vārtus.

Divreiz precīzi sita Marija Klementjeva, vienus vārtus pievienoja Paula Dzene, bet reizi pretinieces sita savos vārtos (7:0).

Pārliecinoša uzvara 2. posma ievadā!

Rīgas FS-2 – FS Metta-2

0:7 (0:0)

FS Metta:

Marta Lielause, Elija Veilande, Laura Siņutkina, Tija Upeniece, Liisa Erikainen, Sofija Gluščuka, Uma Upīte, Keita Zviedre, Marija Klementjeva, Paula Dzene, Vasilisa Sadikova

Vārtus guva:

Marija Klementjeva 2, Vasilisa Sadikova, Uma Upīte, Keita Zviedre, Paula Dzene, savos vārtos