FK Metta/Latvijas Universitāte sezonu iesāk ar zaudējumu viesos

Ievietots 09.03.19.

Pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Daugavpils FS
1 - 0

Sestdien, 9. martā, Daugavpils stadionā “Celtnieks” savu 1. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām spēlējot piesardzīgi. Pirmajās piecpadsmit minūtēs bīstamu vārtu gūšanas momentu nebija, bet 16. minūtē Tamirlan Dzhamalutdinov, izpildot soda sitienu no aptuveni 20 metriem, raidīja bumbu pret vārtu pārliktni.

Turpinājumā komandas epizodiski pārmaiņus pārņēma iniciatīvu, tomēr izteiktu teritoriālu pārsvaru vienībām iegūt neizdevās. 32. minūtē vienā no mājinieku uzbrukumiem Seriba pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, taču Dāvis Ošs 11 metru soda sitienu atvairīja!

Puslaika izskaņā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, izveidojot pāris pusmomentus, bet bīstamākas vārtu gūšanas izdevības bija BFC Daugavpils futbolistiem un divas reizes pēc sitiena no soda laukuma iekšienes zaļi-baltos nācās glābt Dāvim Ošam.

Otro puslaiku daudz aktīvāk un enerģiskāk iesāka mettieši, pārņemot iniciatīvu bumbas kontrolē. Mūsu futbolisti veidoja pozicionālus uzbrukumus, vienā no tiem uzbrukuma smailē tika izvirzīts Tamirlan Dzhamalutdinov, kurš no 20 metriem sita gar vārtu devītnieku.

Spēles turpinājumā mājinieki meklēja iespējas pretuzbrukumos, kamēr FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti daudz uzbruka caur flangiem, tomēr piespēles gar vārtiem adresātu īsti nesasniedza. 73. minūtē labu reidu veica Tamirlans, taču sitiens lidoja garām vārtiem.

Izskaņā rīdzinieki iekrita pretuzbrukumā, un BFC Daugavpils tika pie iespējas izpildīt stūra sitienu, kur visaugstāk izleca Daniels Balodis, 86. minūtē panākot 1:0 mājinieku labā. Pēdējos uzbrukumos mettieši tika pie neskaitāmām standartsituācijām, Askerovs arī tika noraidīts no laukuma, tomēr atspēlēšanās neizdevās. Sezonu iesākam ar minimālu zaudējumu viesos.