FK Metta/Latvijas Universitāte kopbilde 2017

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.05.17.

Piedāvājam Jūs iepazīties ar FK Metta/Latvijas Universitāte komandas 2017. gada kopbildi.

Pavasaris sācis spīdēt spožāk, un futbola sezona jau ir aktīvi iesākusies. Tāpat katru gadu ierasts pavasarī ieraudzīt FK Metta/Latvijas Universitāte komandu ar jaunām spēļu formām. Tās katru gadu arī tiek iemūžinātas komandas kopbildi, kas šogad tika darīts jau vienpadsmito reizi.

Pirmajā sezonā (2007. gadā) komandas kopbilde uzņemta Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, taču sākot no otrā gada, Meistarkomandas foto allaž uzņemts pie Latvijas Universitātes galvenās ēkas. Nams Raiņa bulvārī 19 ir pirmā Latvijas Universitātes ēka un viens no tās galvenajiem simboliem. Interesanti, ka fotografēšanās dienā futbolistiem jāierodas ļoti agri no rīta, lai bildi varētu uzņemt. Tas saistīts ar gaismu, tās krišanu, ar transporta kustību.

Līdz šim Meistarkomandas FK METTA/Latvijas Universitāte kopbildi uzņēmuši trīs dažādi fotogrāfi. Pirmajos gados šo godu bija uzņēmies Miķelis Baštiks (FS METTA vizuālās identitātes dizaina autors) un Jānis Riherts (viens no FS METTA jauniešu treneriem), pagājušogad kopbildi uzņēma Māris Greidāns,  bet nu jau kopumā sesto reizi komandu foto uzņema Einārs Freimanis (kādreizējais Meistarkomandas spēlētājs un bērnu treneris).

Vairāk ar Eināra Freimaņa fotomākslu var iepazīties ŠEIT un ŠEIT