FK Metta/Latvijas Universitāte komandai pievienojas Deivids Drāznieks

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.02.19.

Pirms gaidāmās sezonas FK Metta/Latvijas Universitāte pastiprinājusies ar Latvijas futbolistu Deividu Drāznieku.

Pirms gaidāmās sezonas FK Metta/Latvijas Universitāte pastiprinājusies ar Latvijas futbolistu Deividu Drāznieku.

Pirms gaidāmās 2019.gada Virslīgas čempionāta sezonas mūsu Meistarkomandai pievienojies liepājnieks Deivids Drāznieks. 2001. gadā dzimušais futbolists futbolists līgumu.

Nepilnus 18 gadus vecais Deivids Drāznieks līdzšinējo karjeru aizvadījis dzimtās FK Liepāja sastāvā, aizvadīto divu sezonu garumā izceļoties ar 7 vārtu guvumiem dublieru čempionātā, kā arī 2018. gada sezonā ar 4 vārtiem U-18 Elites grupā.

2017. gadā jaunais futbolists arī debitēja FK Liepāja komandas sastāvā, Latvijas Kausa izcīņas 1/16 finālā pret BFC Daugavpils. Aizvadītā sezona gan Deividam bijusi saraustīta savainojumu dēļ.

Uzbrūkošais spēlētājs pārstāvējis arī Latvijas U-17 jaunatnes izlasi, kā viens no valstsvienības līderiem Deivids bija komandas kapteinis un sešās spēlēs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Intervija ar Deividu Drāznieku:

Visu karjeru aizvadīji FK Liepāja sastāvā, pastāsti kā iesākās futbola gaitas?

Futbolu sāku spēlēt 9 gadu vecumā dzimtajā Liepājā, kur mans pirmais treneris bija Rolands Pacjutis. Kopumā liels paldies manā attīstībā, protams, jāsaka vecākiem. Treneri gan pamainījās un Liepājā pēdējo laiku pavadīju pie Jāņa Intenberga. Pašā sākumā biju vārtsargs, vārtos stāvēt gan nepatika, tāpēc kļuvu par uzbrucēju – golus sist patika labāk! (smejas)

FK Liepāja sastāvā izdevās aizvadīt spēli arī pirmajā komandā Latvijas Kausa izcīņā, kā atceries savu debiju pieaugušo futbolā?

 Jā, tā bija Latvijas Kausa izcīņas spēle pret BFC Daugavpils, izgāju laukumā 65. minūtē un piedalījos vienīgajā vārtu guvumā – atdevu piespēli Oskaram Kļavam, kurš ar galvu bumbu pārvirzīja uz tālo stabu, un Raivis Jurkovskis iesita. Pagrūti bija ieiet spēlē, kausa spēle, debija, neliels satraukums, bet galvenais, ka uzvarējām. Pēdējās divas sezonas bija pagrūtas – savainojumi, neizdevās gūt tik daudz vārtus. Bet caur šo laiku kļuvu spēcīgāks, un tagad esmu izvirzījis jaunus mērķus, kurus centīšos sasniegt.

Šosezon pievienojies FK Metta/Latvijas Universitāte komandai, kādas pirmās sajūtas?

Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs pievienoties FK Metta, šeit noteikti būs iespējas attīstīties kā spēlētājam, veiksmīgi turpināt savu karjeru. Galvenais ir saglabāt veselību un regulāri spēlēt!

Šobrīd komandas sastāvā ir vairāki Tavi cīņu biedri jaunatnes izlasēs – Renārs Varslavāns, Rihards Ozoliņš, Normunds Uldriķis, u.c. Kā Tev tas palīdz iejusties komandā?

Komandā iejutos ļoti labi, kā jau minēji, pazīstu vairākus spēlētājus no Latvijas U-17 izlases laikiem, komandā ir arī liepājnieki, un arī ar citiem ātri izdevās iepazīties, viss super! Ļoti labi, ka jaunajiem spēlētājiem ir dota iespēja attīstīties un pierādīt sevi!

Jaunā Virslīgas sezona sāksies jau pēc mēneša, ja nav noslēpums, kādi mērķi pirms gaidāmās sezonas?

Svarīgākais būt veselam, pilnvērtīgi aizvadīt sezonu un regulāri spēlēt. Centīšos izcīnīt vietu sākumsastāvā un sasniegt kluba izvirzītos mērķus!

Novēlam izdošanos un veiksmīgu gaidāmo sezonu!