FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.01.23.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm pirms sezonas sākuma.

Meistarkomanda aizvadījusi pirmo treniņu mēnesi, tai skaitā pārbaudes spēles pret Lietuvas vienībām, un ziņo par sastāva aktualitātēm.

Pirms sezonas sākuma FK Metta ziņo, ka kluba rindās vairs neredzēsim akadēmijas audzēkņus Noa Merožu, Niklāvu Treimani un Danielu Fedoroviču, kā arī Skonto akadēmijas audzēkni Jāni Grīnbergu.

  • Meroža akadēmijas sistēmā nonāca 9 gadu vecumā, bet Meistarkomandā debitēja aizvadītajā sezonā. Latvijas U-19 izlases kandidāts 2022. gadā sakrāja 18 spēles FK Metta rindās, kā arī spēlēja U-18 komandā. Šobrīd Noa ir pārcēlies uz Portugāles klubu Academico de Viseu FC, un centīsies sevi pierādīt Eiropas futbolā.
  • Treimanis mūsu akadēmijā bija no pirmās dienas futbolā, savu debiju FK Metta piedzīvojot aizvadītajā sezonā un sakrājot 8 spēles. Iepriekš aizvadījis arī 3 spēles Latvijas U-19 izlasē. Šobrīd Niklāvs izvēlējies iet citu profesionālo ceļu ārpus futbola.
  • Fedorovičs zaļi-baltajiem pievienojās 15 gadu vecumā no Šitika FS. Daniels Meistarkomandas rindās nospēlēja 50 spēles, kā arī guva vienus vārtus. Regulāri pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases. 21 gadus vecais futbolists turpinās futbolista karjeru citviet.
  • Tikmēr Grīnbergs klubam pievienojās 2021. gada sezonā, un gandrīz divu pilnu sezonu laikā sakrāja 57 spēles un kopā guva 4 vārtus (visus šosezon). Jānis turpmāk pārstāvēs citu Virslīgas klubu – FK Liepāja.

Pateicamies futbolistiem par pavadīto laiku klubā, ieguldīto darbu laukumā un ārpus tā, kā arī cīņassparu un pašsatdevi treniņos un spēlēs!

Vēlam visiem veiksmi turpmākajā dzīves ceļā!