FK Metta viesos piedzīvo zaudējumu pret FK Auda

Ievietots 15.09.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 1

Piektdien, 15. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 29. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Jāņa Skredeļa stadionā viesojoties pie FK Auda.

Spēles sākumā aktīvāki bija pretinieki, turklāt 10. minūtē tika pie iespējas izmantot 11 metru soda sitienu, kuru realizēja (0:1).

Neveiksmīgais sākums lika izdarīt divas spēlētāju maiņas un pārkārtošanos, un zaļi-baltie sakārtoja savu spēli, kā arī panāca izlīdzinājumu – 26. minūtē Lūkass Vapne sita precīzi no vārtu priekšas (1:1)!

Pēc gūtajiem vārtiem spēle izlīdzinājās un arvien vairāk ar bumbu sāka darboties viesi, taču atveda vārtus – 37. minūtē kļūda aizsardzībā, un FK Auda atjaunoja pārsvaru (1:2).

Pretinieki guva ātrus vārtus arī otrajā puslaikā, kas sarežģīja FK Metta uzdevumu cīņā par punktiem šajā spēlē.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta futbolisti daudz darbojās ar bumbu, taču pietrūka saasinājuma, lai izveidotu bīstamus momentus un gūtu vārtus.

Atspēlēšanās neizdevās, piedzīvojot zaudējumu viesos ar 1:3.

Jānis Beks, Rendijs Šibass, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Kristupas Keršys, Gabriels Kirkils, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis