FK Metta viesos izcīna sauso uzvaru pret FS Jelgava

Ievietots 29.03.24.

Trešo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
0 - 1

Piektdien, 27. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 3. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, FK Jelgava bāzē viesojoties pie FS Jelgava.

Spēles pirmo pusmomentu izveidoja jelgavnieki, divcīņā izdarot sitienu garām vārtiem.

FK Metta palielināja apgriezienus, pamanāms labajā flangā bija Kristofers Rēķis, kuru 21. minūtē soda laukumā nogāza pretinieks.

Sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Mohamet Lamine Correa (1:0)!

Līdz puslaika beigām Correa bija vēl viens moments, kur sitienu atvairīja vārtsargs, bet no vārtu priekšas bumbu pārvirzīt vārtos neizdevās Vientiesam.

Otrajā puslaikā laukumā bija novērojama līdzvērtīga cīņa, kurā FK Metta ļoti droši darbojās aizsardzībā, neļaujot pretiniekam izveidot momentus.

Spēcīgs sitiens padevās uz maiņu nākušajam Vinicius Souza, kas gan lidoja garām vārtiem.

Izskaņā FS Jelgava izdarīja vairākus sitienus, bet vietā bija Alvis Sorokins, atstājot savu komandu sausā otro spēli pēc kārtas.