FK Metta viesojas Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Miks Vilkaplāters
Ievietots 18.06.23.

FK Metta akcijas “Cilvēks-cilvēkam” ietvaros devušies vizītē Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem.

Ceturtdien, 15. jūnijā, Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem norisinājās ikgadējā Valsts probācijas dienesta akcija “Cilvēks – cilvēkam”. 

Jau trešo reizi iestādē viesojās FK Metta, lai uzrunātu jauniešus par otro iespēju un jaunu sākumu, kā arī aizvadīja savstarpējo futbola spēli. METTA iestādei sagādāja jaunu sporta inventāru, futbola tīklus, grāmatas un spēles par futbolu, kā arī sadarbībā ar Sportland uzdāvināja jaunus futbola kreklus.

Akcijas “Cilvēks – cilvēkam” mērķis ir uzrunāt un iedvesmot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši radīt pozitīvas emocijas, esot kopā un produktīvi pavadot laiku.

Katru gadu akcijas ietvaros spilgtas un jauniešiem interesantas personības jauniešus iepazīstina ar savu profesiju, hobijiem, dzīves gaitām un ar savām labajām vai kļūdainajām izvēlēm.

Pateicamies arī Latvijas futbola federācijai, kuras Sociālās atbildības programmas ietvaros tika rasta iespēja iegādāties sporta inventāru Cēsu iestādei.

Daloties ar savām zināšanām un pieredzi, mēs varam veidot labāku sabiedrību!

METTA uzskata, ka vienmēr ir iespēja pasniegt roku otram, parādīt jaunu virzienu un iedvesmot pozitīvām pārmaiņām, ja ir augstākā līmeņa savstarpējā atbildība vienam pret otru. Futbols un sports ir lielisks veids, kā veicināt sadarbības spējas, savstarpējo cieņu un pozitīvu sacensību. Šī būs jau otrā futbola kluba “METTA” futbolistu un personāla vizīte Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. Tas ir spilgts piemērs tam, cik nozīmīgu pieredzi un iedvesmu cilvēks – cilvēkam var nodot. Mūs priecē jauniešu interese par futbolu, vēlme nodarboties ar sportu, attīstīt sevi fiziski un atrast veidus, kā lietderīgi pavadītu laiku. Vienmēr ir iespēja sākt no jauna, realizēt sevi jaunos veidos, darīt labu sev un citiem.Ģirts MihelsonsFK Metta līdzdibinātājs un ģenerālsekretārs