FK Metta un Valmiera FC dala uzvaras uz pusēm

Ievietots 05.03.22.

Noslēdzošās pārbaudes spēles pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadījusi FK Metta komanda.

5 - 1
Valmiera FC

Sestdien, 5. martā, mūsu Meistarkomanda Hanzas vidusskolas laukumā divreiz spēkojās pret valsts vicečempioniem Valmiera FC.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts ar nelielu viesu pārsvaru, taču pirmie vadībā izvirzījās tieši mājinieki.

25. minūtē ātrajā uzbrukumā pārbaudāmais spēlētājs izlauzās vienatnē pret vārtsargu, precīzi sitot vārtu tīklā.

Nedaudz vēlāk Sorokins paglāba pēc akrobātiska sitiena, tomēr 36. minūtē pēc kļūdas aizsardzībā valmierieši rezultātu izlīdzināja (1:1).

Otrajā puslaikā Valmiera FC izlika optimālo sastāvu un piecpadsmit minūšu laikā guva četrus vārtus.

Līdz spēles beigām pretinieki izcēlās vēl divas reizes, uzstādot spēles gala rezultātu – 1:7.

Alvis Sorokins Niklāvs Treimanis, Kārlis Vilnis, Roberts Hons, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Daniils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Emīls Aizpurietis, divi pārbaudāmie spēlētāji

Rihards Juhnovičs, Ričards Bušmeisters

Arī otrajā savstarpējā spēlē pirmie vārti tika gūti 25. minūtē, kad ar galvu precīzi sita Artjoms Puzirevskis – 1:0!

39. minūtē Artjoms guva otros vārtus, bet minūti vēlāk valmierieši rezultāta starpību samazināja – 2:1 pēc pirmā puslaika.

Tikmēr otrā puslaika ievadā, pirmo 15 minūšu laikā divreiz izcēlās Jānis Grīnbergs – vispirms realizējot 11 metru soda sitienu, bet otrajā noslēdzot skaistu saspēli.

Spēles izskaņā pēc individuālā reida gala rezultātu uzstādīja Jegors Novikovs – 5:1!

Virslīgas sezonu iesāksim jau nākamsvētdien, mājās uzņemot FK Auda.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Gļebs Kļuškins, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, pārbaudāmais spēlētājs