FK Metta un FK Tukums 2000/Telms uzvarētāju nenoskaidro

Ievietots 03.07.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
1 - 1

Pirmdien, 3. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 21. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Spēles pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja viesi, taču abas komandas daudz uzbruka vārtiem, izdarot vairākus sitienus.

Vienīgos vārtus pirmā puslaika izskaņā guva mettieši – 39. minūtē precīzi sita Lūkass Vapne (1:0)!

Tomēr otrā puslaika sākumā diezgan ātri izlīdzinājumu panāca FK Tukums 2000/Telms – 57. minūtē soda laukumā sekmīgi apgriezās un trāpīja Krancmanis (1:1).

Drīz pēc tam no soda laukuma vidus sita Fjodorovs, taču no gaisa raidītā bumba trāpīja pa pārliktni.

Līdz spēles beigām momenti bija abām komandām, spēle norisinājās no vieniem vārtiem līdz otriem, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

1:1 neizšķirts tabulas kaimiņu cīņā.

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Gabriels Kirkils, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Vladislavs Fjodorovs, Rendijs Šibass, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis