FK Metta un BFC Daugavpils uzvarētāju nenoskaidro - bezvārtu neizšķirts 0:0

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.06.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

Daugavpils FS
0 - 0
FK Metta

Trešdien, 26. jūnijā, FK Metta futbolisti stadionā “Celtnieks aizvadīja Optibet Virslīgas 20. kārtas spēli pret BFC Daugavpils komandu.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, pārņemot iniciatīvu bumbas kontrolē un veidojot uzbrukumus caur flangiem. Viesi izdarīja arī vairākus sitienus no distances, tomēr īpaši bīstami tie nebija.

17. minūtē daugavpilieši tika pie trim stūra sitieniem pēc kārtas, katrā no tiem radot draudus Oša vārtiem, divās reizēs Dāvim arī glābjot savu komandu.

Pāris minūtes vēlāk uzreiz divas labas iespējas bija FK Metta futbolistiem – vispirms pēc stūra Kučers atvairīja Ševeļova sitienu ar galvu, bet mirkli vēlāk pretinieku vārtsargs ar pūlēm atsita arī Šibasa raidījumu no 18 metriem.

Arī puslaika izskaņā zaļi-baltie daudz vairāk kontrolēja bumbu, kamēr BFC Daugavpils meklēja iespējas pretuzbrukumos, brīžiem izveidojot tiešām bīstamas epizodes.

Otro puslaiku tāpat kā pirmo enerģiski iesāka mettieši, tomēr 53. minūtē iekrita aizsardzībā, uz saviem vārtiem nopelnot 11 metru soda sitienu. To gan mājinieki nerealizēja, trāpot pa vārtu pārliktni.

Viesi turpināja mesties uz priekšu, 69. minūtē izdarot par divus ļoti bīstamus sitienus, tomēr gan Kroļļa, gan Ševeļova raidījumus Kučers izvilka no vārtu apakšējā stūra.

FK Metta enerģiskie uzbrukumi atvēra brīvās zonas, kur bīstamus momentus izveidoja daugavpilieši, kamēr mettieši pēc spiediena ļoti bieži turēja spriedzē mājiniekus savā soda laukumā, bet atkal vietā bija Kučers un aizsargi.

Momentiem bagātā spēlē bezvārtu neizšķirts 0:0.

BFC Daugavpils – FK Metta

0:0

FK Metta:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Kirils Ševeļovs, Lukman Zakari, Kabelo Seriba, Benson Fazili, Kristaps Liepa, Jēkabs Lagūns, Rendijs Šibass, Raimonds Krollis, Kgotso Masangane

Uz maiņu:

Tamirlan Dzhamalutdinov, Rihards Ozoliņš, Ričards Žaldovskis

Brīdinājumi:

Benson Fazili, Kirils Ševeļovs

Nākamā spēle:

Svētdiena, 30. jūnijs, plkst. 19.00

Skonto stadions, Rīga

FK Metta – Riga FC