FK Metta gūst trīs vārtus un izcīna uzvaru pret FC Noah Jūrmala

Ievietots 24.05.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FC Noah Jurmala
0 - 3

Pirmdien, 24. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, RTU stadionā viesojoties pie FC Noah Jūrmala.

Spēles pirmo momentu izveidoja nominālie mājinieki – Samuel izrāvās pret vārtiem, bet Jānis Beks sitienu atvairīja.

Turpinājumā iniciatīvu pārņēma mettieši un varēja gūt vārtus: Novikovs ar galvu trāpīja pa stabu, bet Muritala centās pārcelt pāri vārtsargam, taču nesekmīgi.

Divreiz bīstami gar vārtiem piespēlēja Vapne un Novikovs, bet otrā pusē pēc centrējuma ar galvu nedaudz garām sita FC Noah Jūrmala uzbrucējs.

Tomēr diezgan likumsakarīgi FK Metta futbolisti izvirzījās vadībā – 32. minūtē ātrajā uzbrukumā Grīnbergs izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Muritalu, un Yunusa sita precīzi (1:0)!

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mettieši, un 58. minūtē dubultoja pārsvaru – Vapne teicami izpildīja standartsituāciju, atrodot soda laukumā Korotkovu, kurš ar galvu sita vārtu tīklā (2:0)!

Arī puslaika turpinājumā FK Metta futbolisti aktīvi uzbruka, īpaši caur flangiem, un 73. minūtē pēc standartsituācijas guva trešos vārtus – no vārtu priekšas vēlreiz precīzs bija Muritala!

Spēles izskaņā temps kritās un no dažādām distancēm pāris reizes uzsita arī Noah Jūrmala, taču vairāk rezultāts šajā spēlē nemainījās.

Uzvara ar 3:0 un atgriešanās turnīra tabulas 6. pozīcijā!

Jānis Beks, Emīls Birka, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Gabriels Kirkils, Jegors Novikovs, Kristers Čudars, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Jānis Grīnbergs, Yunusa Muritala